Win 8 na MacBooku Pro "13

Diskuze výhradně o operačním systému Windows 8

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 29. 2. 2012 23:23

Dotaz - je to už relativně stabilní verze, jako byla kdysi beta sedmiček ? Na té se daly provozovat hry a já bych rád zkusil co si vlastně můžu na svém MacBooku zahrát (ale mám jen HD 3000), bude to fungovat ? Původní verze nefungovala vůbec. Nevím jestli má cenu to instalovat na PCčko, ale na MBP bych si to dal rád (prostě abych si zahrál jiné věci nežli SC 2 a HL-2). Nevíte jak moc dobře by běhalo poslední deus ex ?
PoliceCollector
Junior

Odeslat příspěvekod Milanr1 1. 3. 2012 07:34

Na komickém IGP Intel si zahraješ možná karty a s vypětím sil zvládneš Minolovku. :-)
Beta verze sw se zkoušejí zásadně jen ve virtuálu nebo na k tomu určeném zkušebním PC.
Milan
Milanr1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 1. 3. 2012 09:04

No, já to samozřejmě nehodlám hrát na full, ale aby to mělo rozumný framerate. Na starší 320M ještě v C2D macbook White mi běhalo CoD IV, Dragon Age 1. A zrovna nový deus ex žádnou extra grafiku nemá....
PoliceCollector
Junior

Odeslat příspěvekod Python.p 1. 3. 2012 10:59

Deus Ex že nemá extra grafiku? no, měl by sis skočit na oční... ale abych nebyl jen OT

nevím jak by mohla hra běhat :hm , stáhni si Virtual box pro OS X ( nevím jak se to jmenuje) stáhni si W8 nainstaluj a zkus . . .

W8 mám, mám i HD 3000 dokonce i Deus Ex. Budu jako ty, šíleně línej a nebudu to zkoušet :) protože nemám chuť ani náladu ladit systém ve Virtual Boxu.

Milanr1 ano je to IGP, ale pro občasné zkrácení dlouhé chvíle to stačí
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !
Python.p
Je to rebel!

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 1. 3. 2012 21:46

Tož já mám samozřejmě na hraní velké PCčko ale prostě bych si chtěl občas mimo domov zahrát i něco nového...

Ne, grafika deus ex mi nepřišla nijak extra převratná, je pěkná ale rozhodně mi z ní čelist nespadla...

-- 1. 6. 2012 11:08 --

Pánové, buďte tak hodní a poraďte mi jak tedy na win8 relase preview ? Stáhl jsem si na mac virtualbox, teď tahám ISO. Chtěl bych si na macbooka dát wokna a vyzkoušet co utáhne/neutáhne za hry, třeba nedávno vyšel witcher 1 pro mac, ale stojí 7Euro a já už jednoho witchera 1 mám, tak ho přece nebudu tahat znova, nemluvě o tom že se má prý na podzim objevit na mac i witcher 2. Tak bych rád zkusil tyhle dvě gamesky, plus ještě nějaké starší co tu mám. Aspoň do té doby než si koupím Diablo III :)

-- 1. 6. 2012 11:08 --

A třeba i ten deus ex...

-- 1. 6. 2012 11:26 --

Tak staženo, a nastaveno co s tím dál ?
PoliceCollector
Junior