Windows 8 a EPU asus

Diskuze výhradně o operačním systému Windows 8

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod lord200 1. 3. 2012 13:30

Ahoj v te verzi pro vyvojare mi EPU fungovalo sice mi to delalo problem nahrat ale dal jsem kompatibilitu pro w7 a ok.

Jenze ted na te verzi k testovani zaboha EPU nerozchodim :/ Je to pro me smrtelne dulezita utilitka pac mi to snizi otacky ventilatoru a mam klid jenze takhle mi vse jede naplno a to se neda :/

Muj dotaz tedy zni jak rozchodit EPU na zk. desce crosshair IV formula, W8 mam 64bit
lord200
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Milanr1 1. 3. 2012 13:35

1) Počkej, až ASUS vyrobí verzi pro W8. ;-)
2) Vyzkoušej AI Suite a napiš výsledky.
Zkušební sw se testuje buď ve virtuálech nebo ve zkušebních PC.
Milan
Milanr1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod lord200 1. 3. 2012 14:55

Je to na houby :/ Suite nepomaha :( Fakt nepochopim microsoft na te pro vyvojare to funguje a za par mesicu uz ne :/
lord200
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pucmeloudek 1. 3. 2012 15:51

asi jsi nikdy neprogramoval, jestli to nechapes :D
pucmeloudek
Junior

Odeslat příspěvekod lord200 1. 3. 2012 15:55

ne neprogramoval studoval jsem bohuzel uplne jinej obor :)
lord200
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod FlanK3r 1. 3. 2012 17:14

AI suite si tam tedy nedostal instalací? Já zkoušel mpouze včera win8 jen tak nahrubo doma večer a moc mě to nevzalo, stále spousta bugů a natutuy zůstávám u win7...
sestavy:
1)Ryzen 7 1800X, Asus C6H, ROG Strix RX480, 2x 8GB GSKill TridentZ RGB
2)AMD FX 8370@5 GHz, ASUS 970 Pro Gaming/AURA, R9-270x,2x4GB TridentX 2400MHz
FlanK3r
Sponsored by ASUS

Odeslat příspěvekod lord200 1. 3. 2012 20:50

ne nejdou mi tam proste zadny utilitky na rizeni hw :/ ale uplne nejvic me proste stve to epu ty to asi nezkusis co ? :)
lord200
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod skype 1. 3. 2012 20:56

Pokud vím, tak Crosshair umí regulaci i jinak než přes EPU.
Odeslat příspěvekod lord200 1. 3. 2012 21:14

ale ono nejde ani tak o regulaci jako o celkovou usporu to epu ridi vse podtaktuje procik snizi spotrebu na minimum snizi otacky ventilatoru atd

-- 12. 4. 2012 23:00 --

After unzip run Setup.exe in compatibility mode for Windows 98 / ME (all other options will end up with failure)

Unfortunately setup won't install all necessary components so we must do it manually. Go into "Io" folder and run AsIoIns.exe in compatibility mode for Windows 98 / ME. To be sure it installed proper driver you can also run it in compatibility mode for Windows 7

Next go to AsSysCtrlService folder and run AsSysCtrlSrvcIns.exe and AsSysCtrlService.exe in compatibility mode for Windows 98 and then for Windows 7.

4. YOUR WINDOWS WILL RESTART AUTOMATICALLY WITHOUT PROMPT AFTER THIS STEP SO SAVE ALL YOUR WORK! From folder Acpi64 (Acpi for x32 windows version) run AsAcpiIns.exe in compatibility mode for Windows 98 and then for Windows 7

5. Run setup.exe EPU in compatibility for win 98. Epu se nahraje a restartujte pc pak uz to slape nadherne.

Nic sloziteho pro neanglictinare takze neprelozim :) Ja jen nepouzil doporucovanou verzi na ktere toto testoval ale moji s cd s ovladacema. A krok 4. mi nesel spustit v 98 rezimu tak sem ho dal jen v 7kovem rezimu :) Povedlo se mi to sice na druhej pokus ale slape to snad to nekomu pomuze :)
lord200
Kolemjdoucí