Windows 8 ne/vidí disk

Diskuze výhradně o operačním systému Windows 8

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod noems 23. 8. 2012 03:25

Ahoj, nainstaloval jsem poslední verzi W8, vše proběhlo ok ale po instalaci nevidím kromě disku c a cdrom nic. Mam připojený ještě disk 2tb, správce zarizeni ho vidi, mozna by to chtelo priradit nejake pismeno ale mam strach abych neprisel o data.. Proc se mi disk automaticky nezobrazi? Je ve formatu NTFS... Diky
noems
Poslední varování

Odeslat příspěvekod kernel_panic [passed] 23. 8. 2012 05:33

přiřazením písmena o data nepřijdeš...

přiřazením písmena však zpřístupníš disk systému a sám sobě, čím zvýšíš i šanci na ztrátu dat ať už vinou chyby v testovací verzi operačního systému nebo svou nešikovností...

disk se automaticky nezobrazí nejspíš proto, že na něm je nainstalován jinej operační systém, což by bylo samo o sobě dost legrační, vzhledem k faktu, že jsi mu poskytl 2 TB prostoru...
k bití internetovejch nihilistů jsem už příliš starej, ale za ty roky mně narostl krunýř, o kterej se vždy báječně rozplácnete; takže, mám zůstat čelem nebo?
kernel_panic [passed]
Přeborník Živě roku 2008

Odeslat příspěvekod noems 23. 8. 2012 10:46

Disk 2 TB neobsahuje žádný operační systém, jedná se o normální disk s daty...
noems
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Bari007 24. 8. 2012 19:09

Tak mu přiděl to písmenko.
Bari007
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod pitrisek 25. 8. 2012 15:21

Já bych se také přimlouval za přidělení písmena, i když je fakt zvláštní, že to systém neudělal sám. Pravděpodobně k tomu mohl mít nějaký důvod, nebo tě jen chtěl trochu potrápit...
pitrisek
Junior