[App] Svátky

Diskuze výhradně o operačním systému Windows 8

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Necroman 27. 8. 2012 09:39

Dnes vyšla moje první aplikace Svátky pro Windows 8 - princip je podobný, jako u aplikace pro Windows Phone. Aplikace poskytuje šikovné vyhledávání podle data nebo jména. Samozřejmostí je každý den aktualizovaná živá dlaždice s dnešním a zítřejším svátkem, implementace plnohodnotného Search kontraktu, dokonce je možné nechat si zobrazit aktuální svátek i na Lock Screenu.
Jinak je nutné mít RTM verzi Windows 8 a české LiveID, pokud by to někdo nemohl najít.

Link na stažení, nebo hledejte Svátky v Tools na Store
http://apps.microsoft.com/webpdp/app/svatky/69112cfc-12ac-4b6b-90b9-0192be7fc60d

Enjoy ;-]
So sayeth the Wise Alaundo
Necroman
Junior

Odeslat příspěvekod Bari007 4. 9. 2012 13:49

Dobré, používám. Jen bych doporučil trochu zapracovat na designu. Hlavně ta dlaždice je taková celkem škaredá.
Bari007
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Necroman 4. 9. 2012 16:43

Ty moznosti dlazdic jsou celkem omezene, je mozne pouzit jen nekterou z techto preddefinovanych.

http://msdn.microsoft.com/en-us/library ... s/Hh761491
Necroman
Junior

Odeslat příspěvekod eLzyx 4. 9. 2012 16:54

já bych řekl, že je v pohodě, resp. po jejím zmenšení na čtvercovou je to jedno. Ta velká dlaždice zabírá moc místa na to kolik informací to poskytuje.
eLzyx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Necroman 5. 9. 2012 12:56

Otazkou je, co na tu vetsi dlazdici dat? Mohu tam dat vice jmen, ale potom se tam zase dlouha jmena nevejdou.
Necroman
Junior

Odeslat příspěvekod eLzyx 5. 9. 2012 13:30

já bych to nechal, tak jak to je. Mě to tak vyhovuje.
Teoreticky bys tam na tu velkou dlaždici mohl zobrazovat ještě svátky koček a psů (je to magorárna, ale třeba se to někomu bude líbit). Samozřejmě pokud bys takovou fičuru implementoval, tak prosím vypínatelnou (nezávisle). :D
eLzyx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Libb 6. 10. 2012 09:02

Jak moc těžké by bylo přidat upozornění na svátky lidí v kontaktech, nejlépe s předstihem?
Jinak za aplikaci dík, používám!
Libb
Junior

Odeslat příspěvekod Necroman 7. 10. 2012 23:49

bohuzel u Windows 8 Metro aplikaci nelze nijak prohledavat kontakty uzivatele a zobrazovat upozorneni, planuji ale pridat funkci pro 'Oblibena jmena', ktera si uzivatel zada a pokud nejake bude dnes slavit svatek, tak mu to zobrazi nejake upozorneni.
Necroman
Junior