Neúspěšná aktualizace

Diskuze výhradně o operačním systému Windows 8

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Manek49 10. 11. 2012 19:27

Zdravím, naši si koupili tenhle mininotebook http://www.alza.cz/hp-pavilion-dm1-4300 ... 357497.htm a asi po dvou dnech používání to chce provést aktualizaci, která se ale po restartu na 13ti procentech zasekne a neproběhne, už jsem zkusil i částečně obnovit systém, ale je to pořád stejné, nevíte někdo co s tím?
Z Trutnova od 1582 :-)
Manek49
Junior

Odeslat příspěvekod Bari007 10. 11. 2012 19:45

O jakou aktualizaci jde?
Bari007
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Manek49 10. 11. 2012 19:51

Je to asi pet dulezitejch aktualizaci, ale presne to ted nevim, az u toho budu, tak udelam screen.

-- 11. 11. 2012 23:40 --

Tak uz vim, ktery zlobej, jednak aktualizace zajistujici bloatscreen, tak neprobehne, ale restart probehne v pohode, ale pak tam je nejaka Aktualizace pro system Windows 8 pro procesory x64 a ta se po restartu zasekne na tech 13ti procentech a pak to trva asi hosinu a pul, nez je to zase provozuschopny.

-- 13. 11. 2012 08:21 --

Tak si odpovím sám, možná to někomu pomůže. Trochu jsem googlil a zjistil jsem, že podobný problém s instalací "Aktualizace Windows 8 pro systémy s procesorem x64" , která se zasekne na 13 ti procentech, má spousta uživatelů. Pomůže na to rada, kterou na zahraničních fórech dával nějaký zaměstnanec MS a to ODINSTALOVAT ovladače zvukové karty a pak provést aktualizaci, ta už pak bez problému proběhne.
Z Trutnova od 1582 :-)
Manek49
Junior

Odeslat příspěvekod blázen-74 19. 11. 2012 16:38

Zdravím. Mně osobně nešly na osmičkách tyto dvě aktualizace : KB2769165 a KB2770917 . Nic jsem neodinstalovával. :pozor. Pomohlo v Správci úloh vypnout jeden proces, zkontrolovat zdali neběží na pozadí některý z dalších co to blokují (po aktualizaci se opět samy zapnou !) a pak to už šlo.

Návod i jaké procesy si pohlídat a případně stopnout je zde :
(jen ten trojhmat na spuštění mi tam "tak trochu nehraje"...)

Kód: Vybrat vše
http://www.geekswired.com/windows-8-kb2770917-update-error-solution/

Obrázek
Jediní "normální" , jsme my "blázni" !
blázen-74
Junior

Odeslat příspěvekod tom237 14. 1. 2013 22:32

zdravim mne ten link nejde jaky proces je potreba vypnout?? dik
tom237
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vladimir 15. 1. 2013 11:59

Zdá se, že už ta doména neexistuje nebo má výpadek.

Podle http://news.softpedia.com/news/Window-8 ... 7875.shtml : Vypni všechny služby s VYJÍMKOU služeb od Microsoftu (ty musí zůstat běžet), nainstaluj aktualizaci a pak ty služby zase povol.

“Type in msconfig.exe and hit enter, go to the Services tab on the top, check the box on the bottom that says hide all Microsoft services, click ‘Disable all,’ restart the computer and install update. After installation follow the same instructions but click enable all instead of disable all and restart again and everything should be good.”
vladimir
Expert

Odeslat příspěvekod Nyny 16. 1. 2013 00:36

1) zkus spustit příkazovej řádek jako správce a do něj napiš? SFC /SCANNOW až se vše dokončí, zkus restart a instalaci aktualizací.

2) ve správci služeb ukonči Windows Update, pak jdi do složky: c:\Windows\SoftwareDistribution\Download\ a všechno co v ní je vymaž. Pak znovu spusť službu Windows Update a zkus instalaci aktualizací.
Nyny
Junior

Odeslat příspěvekod tom237 17. 1. 2013 20:29

skusil jsem oboje a nic nepomohlo
tom237
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nyny 18. 1. 2013 14:00

A nezkoušel jsi hledat pomoc přímo u MS?
Nyny
Junior