Windows 8 64bit a Winfast PxDvr3200H

Diskuze výhradně o operačním systému Windows 8

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod surel 15. 5. 2013 08:22

Chtěl jsem se Vás zeptat na zkušenosti s touto TV kartou pod Windows 8. Už Microsoft zapracoval driver do nějaké aktualizace nebo tato karta stále pod Windows 8 nefunguje. Její výrobce se totiž k oficiálnímu driveru jaksi nemá. Předem děkuji za vaše info.
surel
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vladimir 15. 5. 2013 08:41

Může se stát, že k několik let starému modelu PxDvr3200H ovladače pro W8 vůbec nebudou, aby byli lidi nuceni koupit novější model.
PxDvr3200H se začal prodávat v době, kdy ještě neexistovaly ani Windows 7 a když se dívám na internet, u Leadteku ho v přehledu výrobků ještě mají, ale výroba už asi byla ukončena.
vladimir
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod surel 15. 5. 2013 11:25

No jo, ale ve výběru interní TV karta s podporou Windows 8 v současné době není zrovna narváno. :(
surel
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vladimir 15. 5. 2013 13:45

Funguje ta firma ještě? Když se dívám na jejich stránkách do produktových novinek, tak je tam 7 měsíců ticho.
vladimir
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Milanr1 15. 5. 2013 13:53

[NO FLAME]
W8 = defaultně určen pro dotykové displaye => malé přenosné počítače apod.
Zde můžeš použít jedině externí (USB) zařízení, dovnitř se nic nevejde.
Vidíš nějaký (sebemenší) důvod, proč by měl nějaký výrobce vyvíjet ovladače k jakémukoliv internímu zařízení pro OS W8? :-)
IMHO nikdo rozumný si nekoupí licenci mobilního OS W8 pro stolní PC.
Následovník W8 (cn. W9 Blue) se podle prvních testů přibližuje kvalitě OS Vista/W7.
[/NO FLAME]
Milan
Milanr1
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kernel_panic [passed] 15. 5. 2013 14:03

Leadtek se principielně téměř neliší od společností jako je Trust, jen to dotáhl o něco vejš; zkrátka mlátička aktuálních trendů bez nějaké odpovědnosti...

proto můžeš na nějakou podporu z jeho strany zapomenout, momentálně všechny jeho pásy klátí tabletoidní pípčoviny...

v potaz připadá jen nějakej fanouškovskej počin (leadtek moc fanoušků nemá) nebo generickej ovladač ve windows...

neměl jsem styk přímo s 3200H, ale zatím všechny tyhle střepy od leadteku fungovaly s generickým ms ovladačem, ať už z OEM balíku ovladačů nebo ve volitelných aktualizacích na windows update...

je tam Conexant CX23885, takže by to neměl být tak úplně problém...
k bití internetovejch nihilistů jsem už příliš starej, ale za ty roky mně narostl krunýř, o kterej se vždy báječně rozplácnete; takže, mám zůstat čelem nebo?
kernel_panic [passed]
Přeborník Živě roku 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rzboril 26. 8. 2013 10:47

Tak co Rozchodil to už někdo? To mám všem co mají winfasty a dám jim tam win8 říct že si mají koupit nové tv karty?
.*´¨ ¦)¸.0•´¸.•´¨) (¸.•´ (¸.0•´ .•´ : (´0¸.•*´—`*•¸¦.•*¨)
rzboril
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kernel_panic [passed] 26. 8. 2013 12:40

když někomu zazdíš dveře, musíš ho naučit lézt oknem...
k bití internetovejch nihilistů jsem už příliš starej, ale za ty roky mně narostl krunýř, o kterej se vždy báječně rozplácnete; takže, mám zůstat čelem nebo?
kernel_panic [passed]
Přeborník Živě roku 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hunter21 26. 8. 2013 12:59

Preco si myslis, ze Microsoft by mal napisat ovladac pre cudzi hardware ku ktoremu mu vlastnik hardware neposkytol ziadnu dokumentaciu ? Moze to byt ovsem aj tak, ze ten hardware je tak vyvojovo stary (okopceny), ze funkcia PnP ho nastavi na novych systemoch do beznadejneho konfliktu. Napriklad preto, lebo moze pouzit len presne vymedzene I/O kanaly prepinatelne cez softwarove prepinace, co je o nieco lepsia (inovovana) funkcia oproti DIP switchom. Pamatnici si urcite pamataju, ze IRQ/DMA sa nastavovalo priamo na doskach cez prepojky, alebo DIP prepinace.
hunter21
Pokročilý

Odeslat příspěvekod rzboril 26. 8. 2013 13:30

Tak to vzdávám. Pod win 7 jsem dvoutisícovku rozchodil,ale w 8mičkách bohužel. I tak díky. Winfast už nikdy.

Odesláno z mobilního telefonu Nokia.
rzboril
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků