Sekání kurzoru

Diskuze výhradně o operačním systému Windows 8

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod 0x 8. 6. 2013 14:06

Zdravím,

pořídil jsem si nový notebook (http://www.alza.cz/lenovo-ideapad-y580- ... .htm#popis), s WIN8 a mám problém, který nejsem schopen vyřešit a relativně dost mě štvě.

Jde o to, že když si např. prohlížím výsledky hledání na Googlu, ať už ve Firefoxu, nebo v IE, při přesouvání kurzoru přes odkazy se mi kurzor zasekává - pohyb není plynulý.

Tento problém se mi děje jen v prohlížečích, v průzkumníku, v adresářích, ve hrách, v Office, prostě všude jinde je to v pořádku.

Vyzkoušel jsem i jinou myš a touchpad - ale problém je pořád stejný.

Netýká se to jen Googlu, ale všech webů... např tady píšu příspěvek a když myší přejíždím přes smajlíky, odkazy uložit, náhled.. to zasekávání je tu pořád.

Notas mám druhý den, nic extra jsem neinstaloval, jenom aktualizace a pár programů, co dennodenně využívám...

Napáda někoho, čím by to mohlo být?
Děkuji moc...
0x
Junior

Odeslat příspěvekod Bari007 12. 6. 2013 15:03

Bari007
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod 0x 20. 6. 2013 13:38

Ahoj, na reseni problemu jsem zatim neprisel...
Co je divne, ze mi to obcas dela a obcas ne.. ted to treba jede v pohode, takze je to divny... : (
0x
Junior

Odeslat příspěvekod Bespi_ 20. 6. 2013 16:19

Je to divne, nemuze to delat ovladac grafiky (Intel/nvidia ... aktualizuj radeji oba) nebo ovladac touchpadu, ktery pridava podporu vsemozne nesmyslnych gest ?
Bespi_
Junior

Odeslat příspěvekod 0x 21. 6. 2013 11:54

Nejnovejsi ovladace pro obe grafiky mam - touchpad zkusim aktualizovat, zatim diky a dam vedet.

edit: Tak nemam nejnovejsi ovladace na integrovanou grafiku od Intelu - tim by to mozna mohlo byt.. tak uvidime.

-- 22. 6. 2013 18:10 --

Tak jsem aktualizoval Synaptics a Intel grafiku na nejnovejsi verzi a ani na treti restart uz nemam se sekanim kurzoru problem. Jupi, diky!
0x
Junior

Odeslat příspěvekod Handy8 5. 1. 2016 16:00

Pro mě to vyřešilo vypnutí Realteku.
Otevřete správce úloh, záložka po spuštění, najděte Realtek HD audio manager, vypněte ho a restartujte pc. A jede to :-)
Handy8
Kolemjdoucí