Odstranění položky v nabídce start

Diskuze výhradně o operačním systému Windows 8

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Jarys13 11. 4. 2014 20:10

Dobrý den,prosím vás může mi někdo poradit,jak odstraním z nabídky start jakoukoliv položku.Například - instaloval jsem ovladače k tiskárně (Epson) a po odinstalování mi zůstal název Epson (vlastně celá složka) v nabídce start.Mám HP 450 Pro Book Win 8 (64bit) a tu nabídku start u tohoto HP spouštím v levém dolním rohu pod názvem HP Quick Start. U Win 7 se jednoduše klikne pravým tlačítkem myši a je tam možnost m.j. odebrat, ale u 8 to dá pouze možnost Vytvořit zástupce na ploše :oops: . Děkuji moc všem za pomoc :hm
Jarys13
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod staki 11. 4. 2014 20:30

pravé tlačítko myši na ikonu a Odebrat z úvodní obrazovky
staki
Junior

Odeslat příspěvekod Jarys13 11. 4. 2014 21:19

Ahoj staki,nemám na mysli ikony z úvodní obrazovky, ale když se klikne na nabídku start, tak programy na levé straně,které jsou nainstalované při instalaci Windows.Přetáhnout do oblíbených na pravou stranu to jde a odebrat s oblíbených také,ale jak jsem už psal na té levé straně okna je pouze při kliknutí pravým tlačítkem myši možnost - vytvořit zástupce na ploše :hm

-- 11. 4. 2014 20:22 --

Ještě pro upřesnění - mám na mysli nabídku start když už jsem najetý na ploše z úvodní obrazovky. Asi jsem to špatně napsal :nenapadne
Jarys13
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod marts 12. 4. 2014 08:27

Tak to je specifická záležitost HP, kdy doplnili svou vlastní nabídku "Start" aby neodrazovali od Windows 8 zákazníky, kterým by mohla chybět. Takže rady k tomuto hledat spíše u HP, např. http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/docu ... 50068#N100
marts
Junior

Odeslat příspěvekod Jarys13 13. 4. 2014 19:19

Ahoj marts,jsou tam jen bláboly,ale děkuju za info.Snad se mi někdo ozve,kdo se s tím už setkal a snad i vyřešil :hm
Jarys13
Kolemjdoucí