media features pack nelze nainstalovat

Diskuze výhradně o operačním systému Windows 8

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod asd111 21. 12. 2014 18:10

nevi nejaky borec jak nainstalovat media features pack na win 8.1N? Pokud balik stahnu nahlasi mi to,ze tento software neni pro muj pocitac.Zkousel jsem snad uplne vse..ruzne verze,zmena prostredi na AJ,ale nic nepomohlo.Jedna se o mini PC Zotac s intel atom Z3735 s predinstalovanym systemem win 8.1N. Jde mi o to,ze mam ze store stahnutou aplikaci Prima Play na sledovani archivu a kdyz kliknu na video tak se video neprehraje a hned mi to odkaze na stranku microsoftu update media features pack,ale to je neproveditelne jak jsem popisoval.
asd111
Junior

Odeslat příspěvekod kernel_panic [passed] 21. 12. 2014 18:13

k bití internetovejch nihilistů jsem už příliš starej, ale za ty roky mně narostl krunýř, o kterej se vždy báječně rozplácnete; takže, mám zůstat čelem nebo?
kernel_panic [passed]
Přeborník Živě roku 2008

Odeslat příspěvekod radekDM 21. 12. 2014 18:36

Díky..,možná jsem se špatně vyjádřil. samozřejmě z tohoto odkazu stahuji,ale při instalaci mi to napíše,že aktualizace není použitelná pro váš počítač
Naposledy upravil radekDM dne 21. 12. 2014 18:42, celkově upraveno 2
radekDM
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kernel_panic [passed] 21. 12. 2014 18:36

tak si vyber správnou jazykovou mutaci a správnou verzi (32/64)
k bití internetovejch nihilistů jsem už příliš starej, ale za ty roky mně narostl krunýř, o kterej se vždy báječně rozplácnete; takže, mám zůstat čelem nebo?
kernel_panic [passed]
Přeborník Živě roku 2008

Odeslat příspěvekod radekDM 21. 12. 2014 18:42

a tu jazykovou mutaci si vyberu jak? Zkoušel jsem dát PC do AJ,ale taky nepomohlo...Jinak jiné aktualizace jsou OK
radekDM
Kolemjdoucí