Nenabehne systém windows 8

Diskuze výhradně o operačním systému Windows 8

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod iggi97 15. 11. 2015 23:29

Zdravím potreboval by som poradiť na notebooku Lenovo G50-30 mám takýto problém: po zapnutí mi na monitore ukaže logo lenovo potom mi dole napíše že "preparing automatic repair" a potom zostane čierny monitor vidno že je zapnutý ale nič viac. Chcel som nainštalovať nový windows ale to iste logo lenovo a zasa čierny monitor, tak isto som sa pokúšal aj o obnovu továrenských nastavení ale po reštarte znova iba logo lenovo a čierna obrazovka. Fakt netuším čo stým môže byť. Poradí niekto ??
iggi97
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dustojnikhummer 15. 11. 2015 23:38

Zkusil bych nabotovat nějaký Live Linux a zjistit, jestli se jedná o chybu Windows nebo HW
dustojnikhummer
Junior

Odeslat příspěvekod iggi97 15. 11. 2015 23:45

Neporadíš mi ako ? Alebo kde by som našiel postup ?
iggi97
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Vojta_L 16. 11. 2015 22:15

Ahoj, zkoušel jsi obnovu do továrního nastavení přes Windows, nebo přes tlačítko One Key Recovery? Vojta, Lenovo Ambasador
Vojta_L
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod oooooooooo 17. 11. 2015 00:13

Lenovo ambassador by mohl zminit ze zapnuty hybrid boot je zasadni problem v okamziku repair...
oooooooooo
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iggi97 17. 11. 2015 01:20

Prosím Ta nemohol by si mi to napísať - povedať ako debilovi , lebo takto som vôbec nepochopil čo si písal

-- 17. 11. 2015 02:21 --

Vojta_L píše:Ahoj, zkoušel jsi obnovu do továrního nastavení přes Windows, nebo přes tlačítko One Key Recovery? Vojta, Lenovo Ambasador

ako myslíš cez windows ? tlačitkom ma to nepustí
iggi97
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod oooooooooo 17. 11. 2015 16:37

spusteny hybrid boot,zasadni problem s obnovou,vec je mimochodem popsana i primo od ms tymu kde se k tomu sami priznavaji ze to totalne pohnojili.legrace je ze nejdou utility tretich stran,konzole nezabere prikaz pro repair,ze nekde lezi obraz disku je platne jak mrtvemu zimnik rovnez,deje se to v solidnim procentu pripadu,vypnuti hybrid bootu a je po problemu.uz hlasku obnovuji obnovuji a prd jsem obnovil nevidis..jenom si nejsem jist jestli kdyz nevis co je hybrid boot je moudre to resit,on jde vypnout i bez najeti systemu ale zkus radej nekoho kvalifikovanyho,fatalka je krucek
oooooooooo
Pokročilý
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron