tablet lenovo yt-x703M

Surface a další dotyková zařízení - nejen s Windows

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod domet356 28. 9. 2020 12:36

Zdravím. Mám problém. V tabletu Lenovo yt-x703M se zaplňuje interní paměť. Samozřejmě hlavně kvůli WhatsAppu, který neumožňuje úložiště na SD. Všechny mediální soubory z camery jdou přímo na SD. Takže jediná možnost je, přesunout instalovaný aplikace taky na SD. Ale tady jsem narazila. Protože, když otevřu aplikace, vyberu nějakou mnou instalovanou aplikaci, kterou chci přesunout z interní na externí úložistě, tak mi to nabízí pouze možnost ODINSTALOVAT nebo VYNUTIT UKONČENÍ. Když ťuknu na úložiště, nabídne mi to pouze možnost VYMAZAT DATA nebo VYMAZAT MEZIPAMĚŤ. Nikde žádná možnost změnit úložiště. Nevíte někdo, kde to v tomhle tabletu Lenovo yt-x703M můžu najít? Přece tam ta možnost musí být. Předem díky.
domet356
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod soban 28. 9. 2020 12:52

Najivko.....

Tato možnost instalovat programy na SD kartu už dávno na androidu není.

Proč to tak je jsem nepátral.

Kdysi šly instalovat programy na SD kartu či později přesunou, taky u starších šlo při formátování karty vybrat že má být jako rozšíření interního prostoru - pak se to chovalo jako jedno velké úložiště - problém v tomto nastavení byl že pak nešlo OS spustit bez karty.

Takže pokud se přímo v aplikaci nedá nastavit aby pro stažené data používala externí úložiště na SD kartě máš smůlu.
/----------------------------------------\
| Petr Šobáň |
| Olomouc |
\----------------------------------------/
soban
Pokročilý