Jaké ochranné sklo na iPad Mini 6 (2021) vhodné pro pencil?

Surface a další dotyková zařízení - nejen s Windows

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod jege 14. 6. 2022 13:13

Máte někdo zkušenosti s ochranným sklem na iPad Mini 6 (2021), které by bylo vhodné i pro Apple pencil? Zatím jsem našel jenom fólie s "papírovým" povrchem a různá ochranná skla, kde ale není deklarovaná vhodnost pro použití s Apple pencil. Jedinou výnimkou je snad PanzerGlass Apple iPad mini 8.3" (6.gen.) https://www.alza.cz/panzerglass-apple-i ... tm#recenze, ale je to jenom jedna recenze, která může být hodně subjektivní. :hm
Apple iPhone 13 Mini 128GB Black|Apple iPad mini Cellular 256GB|Apple Watch Series 8 45 mm Cellular Graphite Steel|Apple AirPods Pro 2 (2022) | Apple MacBook Air 13,3"/M1/ 8GB/256GB/stříbrný.
jege
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod djkubas91 14. 6. 2022 15:18

Nenarazil jsem na folii/sklo, se kterou by Pencil nefungoval (od levných čínských po celkem drahé). Takže by to mělo být jedno...

Btw, já nakonec skončil s PaperLike (s "papírovým" vzorem) a nemůžu si ji vynachválit. Folie/sklo ti displej spíš ochrání před poškrábáním, než že by jej ochránila před rozbitím, tak bych se toho nebál :)
MacBook Pro 13" TB 2017
RaspberryPi 3B
Synology DS213j

IoT je závislost
djkubas91
Junior

Odeslat příspěvekod jege 14. 6. 2022 15:42

S PaperLike folii anebo sklem? Pokud folii, tak originální anebo neoriginální? A co hydrogel? Funguje s pencilem? a Neví náhodou někdo, kde by se v Praze dala koupit hydrogelová fólie na iPad Mini 6 (2021) včetně aplikace? :hm
Apple iPhone 13 Mini 128GB Black|Apple iPad mini Cellular 256GB|Apple Watch Series 8 45 mm Cellular Graphite Steel|Apple AirPods Pro 2 (2022) | Apple MacBook Air 13,3"/M1/ 8GB/256GB/stříbrný.
jege
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků