Tablet do 5000 Kc

Surface a další dotyková zařízení - nejen s Windows

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Josef Staša 16. 6. 2013 10:37

Zdravim!

Vybiram pro znameho tablet do ceny 5000 Kc. Vubec se v tom neorinetuju, proto bych byl rad, kdyby nekdo poradil.

Naroky: nic extra, prochazeni webu, cetba clanku (mozna vyjimecne e-knih), preklad z/do anglictiny (Google Translator).

Co napr. takovy Prestigio MultiPad 8.0 Prime Duo?

Predem moc diky!
Josef Staša
Junior

Odeslat příspěvekod oooooooooo 16. 6. 2013 11:27

Vybiram pro znameho tablet i když tomu vůbec nerozumím,celkem dobry zajimalo by mně jestlis mu to řekl když tě pověřil...
http://seven7.blog.zive.cz/
Spuštění Windows předchází pád.
oooooooooo
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Josef Staša 16. 6. 2013 13:39

Ok teda:) Jaky byste doporucili tablet do 5000 Kc?

oooooooooo: nespamuj mne tu vlakno:), dobre vis, co potrebuju (jenom poradit dobry tablet do 5000 Kc)
Josef Staša
Junior

Odeslat příspěvekod alfah4ns 16. 6. 2013 14:33

Na podobne urceni jsem bral Nexus 7, kolem 5.5k.
Nevyhodou je absence slotu na karty, ale s tim, na co to chces, by to vadit nemelo.
Ma peknou vydrz na baterie, cisty system, dobre zpracovani.
alfah4ns
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Josef Staša 17. 6. 2013 07:40

O tom jsem taky premyslel, akorat uz je to pres financni limit. Ono uz i tech 5000 Kc je na hrane.

Co byste doporucili opravdu do tech 5 tisic?

Diky!
Josef Staša
Junior

Odeslat příspěvekod oooooooooo 17. 6. 2013 08:34

Kód: Vybrat vše
Naroky: nic extra, prochazeni webu, cetba clanku (mozna vyjimecne e-knih), preklad z/do anglictiny (Google Translator).

No tak dobře abych ti nespamoval vlakno tak ti poradim taky něco.To co chceš a vyžaduješ zvladne i mobil s androidem za 2000.Zvladne to libovolny tablet - překladač mimochodem je daleko vic zavisly na tom jestli maš nonstop data - ono vysvětlovat že offline staženi jazyků v novy verzi ma svoje uskali a třeba oscanovani textu - ocr a nasledny překlad pochopitelně při offline použiti nefunguje,stejně tak dalšich x funkcí kvuli kterejm je zajimavej,navic jeden jazyk - rovna se stovky mega a pokud ho použivaš hodně řekněme deset jazyků - jsi na jedenacti baličcich.10 cizich+cz.Konkretni odpověd vid?eknihy jsem bez problemů četl na mobilu - je to spiš otazka vhodne aplikace aby ti neupadly oči,mělo to kličovy vychytavky a samozřejmě displaye aspon trochu na urovni.
To co ses ptal na to je odpověd kterou nejde rozporovat i když je ti k ničemu - je to totalně šumafuk co koupiš.Ono nastupuji jine otazky - bude dotyčny s tabletem někam jezdit?Ano?Mnoho štěsti s modelem kterej pastls.Existuje něco jako vyrobci znami bateriema co vydrži co pišou na papiře a vyrobci kde je to celkem sazka do loterie a modely těch vyrobců kde to sazka do loterie neni ale jistej fail.
Špatně položena otazka protože to co je důležity na to ses vůbec nezeptal.Konektivita - znam spoustu lidi co si dnes řikaji že by se hodilo bluetooth a gps,to ale zjisti až maji tablet v ruce a objevi možnosti o kterych neměli do te doby tucha,vydrž - typy co potřebuji 5 hodin+ v trochu zatěži a nemaji kde nabijet,panel - typy co zjisti že na slunci jsou vkelu,paradni podpora komunity - typy co zjisti že existuje problem na kterej vyrobce prdí ale komunita ho davno pradavno zmakla,karta ano-ne,nexus je dobrej ale osobně jsem ho jako tablet zavrhl protože karta nemusi sloužit jako megaodložiště filmů ale k daleko zajimavějšim ůčelům.Atd atd.
http://seven7.blog.zive.cz/
Spuštění Windows předchází pád.
oooooooooo
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod radimecek13 17. 6. 2013 18:03

mám ten multipad co jsi napsal asi měsíc a musím,říct že je velmi slušnej,dobrý zpracování,velmi kvalitní obraz a slušná obslužnost,při náročných hrách výdrž cca. 2 hodiny,jinak internet,čtečka knih a video výdrž cca.5-8 hodin...za 3.900,- bezkonkurenční koupě...
Doma:
Cambridge Audio Azur 540C - Hypa 300SE -SHURE SRH 940,Bang & Olufsen H6
Na ven:
Fiio X1+ Bang & Olufsen Beoplay H2,Ultrasone Icans Octa,Grado IGrado



FIAT 500L POP STAR 1.4 benzín
radimecek13
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Josef Staša 18. 6. 2013 22:54

Diky.

Tak asi to vidim na ten MultiPad...
Josef Staša
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků