Který tablet v kombinaci se stylusem

Surface a další dotyková zařízení - nejen s Windows

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Dawe9669 7. 9. 2013 18:12

Zdravím,
psaní poznámek je pro mne denním chlebem, potřeboval bych najít nástroj, který dokáže svižně pracovat s pdf souborem a pak tedy se soubory nějakých poznámkových editorů. Chci se zeptat, zdali je lepší sáhnout například po SG Note 10.1. (po zkušenostech s androidem teda nevím) a nebo zkusit třeba Ipad s nějakým kvalitním stylusem. Zkrátka potřebuji nástroj pro práci, kde si svižně pročtu PDF soubor a současně mohu vypracovat i "výkres". Měl byste někdo návrh kudy se při koupi vydat?

Předem děkuji Dave
Dawe9669
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod oooooooooo 8. 9. 2013 07:50

jedinej ze všech systemů a variant...Note od samsungu protože wacom digitizer,ipad,win,ostatni androidy to jsou všechno hračky.samsung ma wacom digitizer a tim je o několik řadů jinde na poznamky a kresleni
BTW poznamky jsou taky mojim denim chlebem a po zkušenostech s androidem - vpohodě :-D No jenže ony ty zkušenosti jsou řekl bych trochu delši a hlubší.Jaky si to udělaš - takovy to maš tam platí do pismene.Nicmeně NOTE je opravdu diky wacomu samostatna třida sama o sobě.Zajimavy že na servru o mobilech redaktor popisuje kraviny v recenzi a to co ho děla špičkovym ani nezmini protože o tom nema tucha.I když čemu se divit na mobilmanii si pletli vlastnost launcheru a androidu redaktoři ještě před par měsicema.
http://seven7.blog.zive.cz/
Spuštění Windows předchází pád.
oooooooooo
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Dawe9669 8. 9. 2013 11:29

Ahoj, tak za tuto odpověď moc děkuji. Avšak neslyšel jsem nikdy o wacom digitizer, jaký je jeho princip a význam? Note je podle mého názoru také perfektní a jedinečná řada, avšak po zkušenostech s telefonem Note I. vím, že bez launcheru nějaké třetí strany se neobejdu. TW byl až tristně neplynulý. Asi víš o čem mluvím. Každopádně za tvou odpověď ti moc děkuji.

Dave
Dawe9669
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MW-201 8. 9. 2013 18:16

Co Lenovo ThinkPad Tablet 2 ?
MW-201
Junior

Odeslat příspěvekod oooooooooo 8. 9. 2013 18:43

Kód: Vybrat vše
Avšak neslyšel jsem nikdy o wacom digitizer,

Google+videa+stylus.Potom pochopiš o čem mluvim.Zminovanej lenovo je k tomuto ůčelu diky absenci aplikaci pro stylus ktere spolupracuji s wacomem kulhajici přibuzný a to mam od lenova všechno včetně telefonu - mimo tabletu :-).Pokud primarni ůčel je kterejs zminoval nic lepšiho nenajdeš.Každy tablet je kulhajici přibuzný pokud nema wacom a stylus co s nim spolupracuje a navazujici aplikace.papirově to může byt drak jakej chce ale toto nejde nijak nahradit.
Ja hodně použivam handwritting a do toho potřebuju vložit klasickou poznamku,fotku nebo obraceně,psát do nich a na to je to jak dělaný, s rozdělenim obrazovky solidni ulehčení,diky použity technologii je to přesný i na dotykači což chybi zbytku kterej tuto technologii nepouživá.Nevim přesně jak je na tom těch dalšich par home modelů který ji mají taky ale co jsem se zajimal naposled tak chybělo to propojení kdy s-pen mohls učit a sam o sobě toho uměl dost.No a alternativa co existuje co umí všechno a mnohem víc je pro mně vzhledem k tomu že je zaměřená čistě pracovně zase finančně mimo jakoukoliv uvahu.Z home zařizeni tim padem fakt zůstává NOTE pokud seš ochotnej dát ty peníze za něj.
Pokud maš trochu představivost tak z některych věci na videu pochopiš o čem mluvím proč je super na editaci poznamek atd http://www.youtube.com/watch?v=Gau-vu1zq18
oooooooooo
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Dawe9669 8. 9. 2013 20:24

Já přesně vím o čem mluvíš, jak jsem měl Note I. pochopil jsem jak obrovský potenciál tento typ zařízení třímá. Tomu už bude také nějaký ten rok a věřím, že se věci pohli ku předu. Já mám jen obavy ze stability a plynulosti systému obecně. (jak jsem psal na Note I. jsem to řešil luncherem Nova tuším) a také by mne zajímalo jak je na tom Note 10.1 s prohlížením scanovaných materiálů, nic extra velkého, například 16mb dokáže procházet plynule? Děkuji
Dawe9669
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod oooooooooo 9. 9. 2013 04:06

Bez problemů co se tyče vykonu, stability,plynulosti- ted řeknu těžce kaciřskou věc - věci s polovičnim vykonem co ma note a ten ma vykonu na rozdavání,jsou po nakejch 4 hodinach co je mam v ruce absolutně vpohodě..Stabilita a plynulost systemu - on totiž ten system je android a nikoliv sračky co si na to lidi nasledně věší nebo popřipadě milion dem,power saverů s pochybnym učinkem atd od vyrobce.Launcher je jenom zaklad kterej řeším...
oooooooooo
Pokročilý

Odeslat příspěvekod kadliwt 9. 9. 2013 06:05

Note 10.1 je dobrej tablet, jen displej je tragickej... Na tablet se divas casto zblizka, takze krasne vidis jednotlivy pixely, urcite pockej na novou verzi s "retinou". Jinak sem na Notu zadny jiny nedostatky nenasel...
D-O-P-P-E-L-K-U-P-P-L-U-N-G-S-G-E-T-R-I-E-B-E
kadliwt
Junior

Odeslat příspěvekod Dawe9669 9. 9. 2013 22:57

Díky borci!
Dawe9669
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod solaris1 11. 9. 2013 15:05

počkat na Note 3 :)
Ad Astra
solaris1
Junior