Tablet ako displej domáceho kina?

Surface a další dotyková zařízení - nejen s Windows

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod jaroh 28. 11. 2013 22:30

Priatelia, nevyznám sa vo formátoch, kábloch, videách a ani neviem, čo mám hľadať. Mám takéto "domáce kino" Philips MCD712, ale nemáme televízor, tak ho používame iba na hudbu.

Píšu, že to má možnosti pripojenia "video výstup (analógový) komponentový, kompozitný, S-Video, konektor Scart, digitálny koaxiálny audio výstup, anténa FM, slúchadlá 3,5 mm, port USB, audio pripojenie (analógové) - vstup audio, analógový výstup audio".

Uvažujem, že kúpim žene na Vianoce tablet. Existuje nejaká možnosť alebo existuje nejaký systém, aby sa ten tablet dal pripojiť k tej zostave a dali sa na ňom pozerať DVD? Ďakujem.
jaroh
Junior

Odeslat příspěvekod The Shitman 28. 11. 2013 23:20

Můžeš hnát audio z tabletu ven = film přehrávat v tabletu a kino mít jako reproduktory. Obraz dovnitř ale, troufnu si říct, nedostaneš.
The Shitman
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ladin2 29. 11. 2013 00:15

na tuto sestavu potřebuješ normalní tv .Tablet propojís se sestavou jen pomoci vystupu pro sluchátka nebo malé jednoduché pc reproduktory z tabletu do dom.kina jen pomoci kablu jack-jack a to si nejsem jisty jestli to pujde ,musíš to vyzkoušet.Pokud nemá dom. kino konektor hdmi tak to s tabletem nepropojiš.Na takové věci nemužeš mít ani tablet s op.systémem android jedině s win 8,1 a ten nepatří mezi levné
ladin2
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jaroh 29. 11. 2013 14:23

No, vídím, že do toho nevidím, zrejme táto moja geniálna myšlienka nie je realizovateľná. Ďakujem za odpovede. :-)
jaroh
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků