Tablet pro kreslení v photoshopu

Surface a další dotyková zařízení - nejen s Windows

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod exltus 4. 4. 2015 14:34

Dobrý den,
jsem herní programátor na volné noze. Zatím využívám pouze textury třetích stran, které musím zakoupit, nebo jsou free ke stažení, ale chtěl bych si začít kreslit i své vlastní. K tomu ovšem (pokud jsem to dobře pochopil) potřebuji tablet a stylus. Chci se tedy zeptat, zda by jste mi mohli doporučit nějaký co nejlevnější tablet, na kterém mohu pracovat v Photoshopu CS5, který mám již delší dobu zakoupen. Vůbec nevím kde takové tablety hledat. Nemáte někdo odzkoušený nějaký vhodný tablet? Děkuji
exltus
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod alfah4ns 4. 4. 2015 15:11

Wacom cintiq, jestli to má být i s LCD, apod.
Wacom intuos, jestli se má jednat o tablet ve smyslu jen dotyková plocha + pero.
.
alfah4ns
Ex-moderátor

Odeslat příspěvekod MySokskyCZ 5. 4. 2015 08:20

Dobrý den,
vím ,že to sem nepatří ,ale jsem taky herní programátor a chtěl bych se zeptat ,v čem programujete (program né skript jazyk) a ,jestli nechcete pomoct ? :-)
MySokskyCZ
Junior

Odeslat příspěvekod cabman 5. 4. 2015 09:10

MySokskyCZ píše:Dobrý den,
vím ,že to sem nepatří ,ale jsem taky herní programátor a chtěl bych se zeptat ,v čem programujete (program né skript jazyk) a ,jestli nechcete pomoct ? :-)
Jdeš pozdě, prvního dubna už bylo. Ale práce je dost. Napiš nám cos dokázal a nějaké reference a neni problém.
cabman
Junior

Odeslat příspěvekod MySokskyCZ 5. 4. 2015 09:24

OK, psát Vám to sem nebudu , nemáte email nebo Skype ,kam bych Vám to napsal ?
MySokskyCZ
Junior

Odeslat příspěvekod eLzyx 5. 4. 2015 09:28

pod jménem "cabman" je taková obálčička ...
eLzyx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Python.p 5. 4. 2015 13:24

To je ty voe dneska 3tí sranda téma, se fakt rotrhl pytel :D
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !
Python.p
Je to rebel!