pro dite 8 roku, do 5000max - Yoga Tab 3 8"?

Surface a další dotyková zařízení - nejen s Windows

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod karlos00x 22. 8. 2016 18:42

- cena do 4tis, kdyz to bude mit smysl tak dokazem vytahnout 5tis. nejsem tak bohatej abych kupoval nejlevnejsi smejdy, ale zaroven to neni investice do byznysu
- velikost ani mala ani moc velka. meli jsme padfone2 coz je podle vseho 10" a to bylo takovy, ze vetsi uz by bylo moc velke. je to primarne na hrani her, takze zase nejaky pidi zarizeni jako telefon na steroidech je moc male (hravame takovy to "2players reactor"). z toho mi vychazi z jsme patrne v rozmezi 8-10".
- vzhledem k telefonum na androidu ktery mi prosly rukama povazuju 1GB RAM za nedostatecne pro aktivne pouzivany telefon - ale da se s tim vyjit na tabletu na hry kde nepojede na pozadi mail, IM, kalendar, budik atd?
- je realne v te cene pomyslet na IPS display? kvuli sledovani videa v aute.
- SIM nepotrebujeme, HDMI taky nepotrebujeme
- je neco jineho co je smerodatne pro vyber?
- EDT: vzhledem k tomu, ze je to pro velmi zive dite, tak dulezitym parametrem muze byt i odolna konstrukce

Je neco "tomu se obloukem vyhni" nebo naopak "tohle je ted super model"?
Naposledy upravil karlos00x dne 23. 8. 2016 07:18, celkově upraveno 1
Upgrade který má smysl: SSD. Zažijete svižný počítač.
karlos00x
Pokročilý

Odeslat příspěvekod dustojnikhummer 22. 8. 2016 19:15

Tablet? Chuwi Hi10 je až na repráky dobrý,dualboot Winů a Androidu, Atom Z8300,4GB RAM a 64eMMC rozdělený mezi 2 OS a 1080p (vlastně 1200 16:10) IPS displej. Myslím že má i miniHDMI výstup a dokoupitelnou klávesici asi za tisícovku.
http://www.gearbest.com/tablet-pcs/pp_244794.html
Na banggoodu byl asi za 4.6 ale nejsem si jistý jestli to není jenom Windows verze.
dustojnikhummer
Junior

Odeslat příspěvekod karlos00x 22. 8. 2016 19:20

okej, pridavame dalsi nutnou podminku: nakup v ČR.
kazdopadne diky za snahu.
EDIT: chuwi nalezen i v CZ :-)

EDIT2: jeden z adeptu je Yoga 3 - je tu nekdo kdo ho ma/mel? zajimaji me nazory na ten unikatni tvar

-- 22. 8. 2016 21:15 --

chuwi vypada jako typickej cinan - nabusenej parametrama, ja bych si ho sobe asi i koupil protoze pomer vykon/cena a protoze dualboot, ale jako tablet na hrani pro dite to nevidim - zbytecne vysoke rozliseni a tragicka vydrz baterky.

Vypada to, ze jsem nasel horkeho favorita: Yoga Tab 3 8", ZA090091CZ

Ma to 2GB RAM, 6200mAh, stojanek, anypen muze pro dite byt taky supr na kresleni, 16GB storage (pri hledani mela spousta pouhych 8GB), velikostne vypada tak akorat.

-- 23. 8. 2016 09:15 --

Napada nekoho padny duvod proc NEbrat prave tenhle model?
karlos00x
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Python.p 23. 8. 2016 08:52

napadá mě jen proč jo.

Baterka super, displej taky, stojánek využije, anypen se hodí.

Mám jich několik v okolí a zatím si všichni chválí :) osobně jsem měl všechny Yoga taby a pokud bych chtěl tablet tak nekoupím jinak.
Python.p
Je to rebel!

Odeslat příspěvekod dustojnikhummer 23. 8. 2016 09:05

Baterka u Hi10 je při 50% brightness kolem 7 hodin což je slušný.
dustojnikhummer
Junior

Odeslat příspěvekod Noclaf 23. 8. 2016 09:08

Mam Yoga 2 10" a je to dobry tablet. Hezky displej, vyborna vydrz na baterku, stojanek je prakticka vec, svizne fungovani. Co zamrzi je nepodpora exFAT na microSD (takze paapaa filmy >4GB) a taky ponekud tragicka SW podpora od Lenova - u 3 to muze byt lepsi, ale na 2 uz kompletne zapomneli, prestoze posledni update zpusobuje u nekterych uzivatelu screen flickering.
SI ALTERUM SIT OPTANDUM, MALIM EQUIDEM INDISERTAM PRUDENTIAM QUAM STULTITIAM LOQUACEM
Merida AM 3000D 2008 + Sigma Sport Mirage EVO X;
Noclaf
Junior

Odeslat příspěvekod karlos00x 23. 8. 2016 09:32

Tak ono na tech 720p stejne filmy >4GB nemame, navic s ohledem na kapacitu karty (i kdyby byla tuze hodna a bylo to 64GB) radsi nafrkam ty pohadky ve velikosti kolem 2GB, aby jich mela co nejvic, deti kvalitu neprozivaji jako my (navic je to znasobene tim, ze vetsinou kouka na animaky, hlavne pixarovky a tam z principu je ta kvalita super i pri vysoke kompresi)
karlos00x
Pokročilý

Odeslat příspěvekod dustojnikhummer 23. 8. 2016 10:10

Vzdyť do Androidu dostaneš podporu NTFS,takže s velikostí filmů asi problém nebude.
dustojnikhummer
Junior

Odeslat příspěvekod karlos00x 23. 8. 2016 10:32

Hele jak rikam - tohle me vuubec netrapi vzhledem k rozliseni. Navic doma muze prehravat pres smb z NASu a v tabletu mit jen vyber na cesty.

-- 23. 8. 2016 19:13 --

Tak jsem to objednal. Jsem zvedavej a kdyz bude zlobit tak si to necham :-)

-- 22. 11. 2016 17:26 --

Dodam zkusenost: byl to super kauf. Kdybych shanel ted tablet pro sebe tak koupim zase stejne (akorat se slotem na SIMku).
karlos00x
Pokročilý