Složky Android aplikací

Surface a další dotyková zařízení - nejen s Windows

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod bluenitepk 9. 12. 2019 23:59

Na androidím tabletu potřebuji zkopírovat soubor do stejného programu (video přehrávač) jiného tabletu. Z toho prvního jsem ho exportoval normální cestou. V tom druhém za nic nemohu najít složku toho přehrávače, kam bych to měl umístit. Zkusil jsem to přes pc, nastavil zobrazování skrytých složek s tečkou. Poradí někdo, jak najít tu zatajenou složku programu? Souvisí s tím přístup k některým složkám? Oba tablety jsou bez rootu, oba Lenovo, Android 6.
Díky za každou radu
Petr
bluenitepk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod soban 10. 12. 2019 11:06

Nějak nechápu? Videa si můžeš skopírovat jak chceš pak v přehrávači pokud je nenajde sám si je vybereš.

Jinak pokud chceš zasahovat do vlastního OS tak to bez rootu nejde.
/----------------------------------------\
| Petr Šobáň |
| Olomouc |
\----------------------------------------/
soban
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Emil Pastelka 10. 12. 2019 11:49

Z dotazu není jednoznačné, zda chcete přesouvat aplikaci, nebo média. Pokud z jednoho OS plánujete přesunout nainstalovanou aplikaci (přehrávač) do jiného OS, použijte Apk Extractor (na Google Play).
Emil Pastelka
Junior

Odeslat příspěvekod bluenite 10. 12. 2019 23:49

nejde o video soubory, ale o backup souboru databázy iptv kanálů xxx.db pro video přehrávač Wuffy Player, který používám delší dobu a ty kanály jsou pracně sesbírané a všechny funkční. Tento přehrávač má funkci exportu bookmarků oblíbených iptv kanálů. Chtěl jsem je importovat tedy do jiného tabletu, což jaksi nejde. V tom tabletu instaluji prográmek a pak zjišťuji, kde jsou jeho data, kam bych ten backup umístil. Vím, že standartně to je ta složka /Android/data/<název_balíčku> Ta tady ale není viditelná=přístupná. Nejspíš bez rootu není přístupná? První model je Lenovo Yoga Tab3 Pro a druhý je Tab3 10 Business, oba Android 6.
bluenite
Junior

Odeslat příspěvekod soban 11. 12. 2019 10:27

1.) Pokud program umožňuje export tak by měl umožnit i import dat.

Takže v programu export dat a na druhém tabletu nainstaluješ ten stejný program a soubor někam uložíš a dáš zase import.

2.) Normálně můžeš složky /Android kopírovat ty nejsou nijak chráněné, problém je v tom že program může používat tu složku jak v interním úložišti, tak na SD kartě tak přímo v RAM a teď jde o to co ten druhý OS používá - záleží jak se co nastavilo při instalaci.

PS. Jsem si ten program nainstaloval a po spuštění tam mám tlačítka import a export..... takže na jednom tabletu dáš export a někam uložíš a tan soubor přeneseš na druhý tablet a tam ho při importu vložíš.....

Pokud nejde zvolit cesta tak na druhém tabletu prostě ty soubory vytvoř pokud nevíš kam tak v přehrávači vytvoř nějakej záznam a dej export aby se ty soubory někde vytvořily a pak je přepiš z toho druhého tabletu.
/----------------------------------------\
| Petr Šobáň |
| Olomouc |
\----------------------------------------/
soban
Pokročilý