Tablet do 5 000 Kč

Surface a další dotyková zařízení - nejen s Windows

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod myscho123 8. 8. 2021 11:39

A čo Apple iPad air 2.. Našiel som ho na bazoši za 5900 v 128gb verzii.

Od Apple som nikdy nič nemal, ale hovorí sa že aj po rokoch sa nesekajú. Jediná nevýhoda je nutnosť nahrávania vecí cez iTunes, ale to zas nebudem robiť tak často.

Je niečo, na čo si treba dávať pozor, okrem zamknutého apple účtu?
myscho123
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Python.p 8. 8. 2021 12:50

To se jen říká. Stejně další a další verze iOS přináší nový věci a jednoho se stejně dostaneš do bodu, kdy pro tvoje zařízení nebude novej iOS a tím pádem ani Appky.

Já donedávna měl ještě iP6 ale po poslední aktualizaci, už nevím jaké se z toho stal krám... věci co předtím rok jeli v cajku se začli sekat. A to mám na mobilu WA, FB, YT, messengera a banku a to je asi vše ...
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Delidy a další věci okolo PC najdete na webu v profilu.
Python.p
Je to rebel!
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cardillaVILLA 8. 8. 2021 15:18

iPhone 6S, iOS 12.4.1, 2x vyměněná baterka, a frčí jak z praku :)
cardillaVILLA
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cz.hook 8. 8. 2021 19:47

Tak iPad Air 2 je z roku 2014 - takže 7 let starej kousek - to je dobré mít na paměti a po případné koupi na něj nemít přehnané nároky, na druhou stranu i na takovém stařečkovi běží poslední verze systému - 14.7, třeba zabezpečení je tedy v pořádku.

Určitě to už nebude žádné výkonnostní dělo a může se zadýchávat, to je jasné, pro nějaké nenáročné používání s vědomím toho, že to už je dědeček - proč ne?

Já jsem na jaře bráchovi předal iPhone 6 a je spokojenej jako blecha, pro mě by to bylo utrpení, on se radoval, že to je rychlejší než nějaké Xiaomi, které kupoval minulý rok, takže tak. Je to subjektivní.
cz.hook
Junior

Odeslat příspěvekod Python.p 9. 8. 2021 17:33

cardillaVILLA píše:iPhone 6S, iOS 12.4.1, 2x vyměněná baterka, a frčí jak z praku :)



To ti upřímně závidím, nevím proč, ale *****á se to. Přešel jsem na hemeroid skrzeva lepší foťák a fertig.

Zrovna Xiaomi Mi9 mám a pocity jsem měl podobné, ale naopak. Ten adroid lítá jak z mého pohledu ušel velkou cestu. Posledních X let jsem měl BlackBerry, pak japko a předtím vším Lumii.... :D Takže poslední android byl asi nějaký Galaxy S2? :D s CyanogenModem.
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Delidy a další věci okolo PC najdete na webu v profilu.
Python.p
Je to rebel!
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků