Windows 10

Diskuze výhradně o operačním systému Windows 10

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod messy 5. 8. 2015 22:43

Skus vypnut synchronizaciu, vymazat nastavenia https://onedrive.live.com/win8personalsettingsprivacy/ , a potom znovu zapnut.
Každé ráno, když vstanu, prohlédnu si seznam 50 nejbohatších lidí na světě. Když na něm nejsem, jdu do práce.
messy
Junior

Odeslat příspěvekod jjfb 6. 8. 2015 09:31

No podle všeho Edge neumí synchronizovat ...
jjfb
Junior

Odeslat příspěvekod tombas 6. 8. 2015 12:24

Edge je zatím skoro nepoužitelný experiment. Kromě toho, že neumí doplňky, mi nenačítá některé stránky, které ve FF nebo IE jedou bez problémů.
tombas
Junior

Odeslat příspěvekod davidsv 10. 8. 2015 16:58

Chtěl jsem se zeptat. Na stolním PC jsem si nainstaloval přes update Windows 10. Chtěl bych se zeptat na jednu věc

1) Windows old - předpokládám že lze bezpečně smazat.

Díky
davidsv
Junior

Odeslat příspěvekod Kysa 10. 8. 2015 17:38

No osobně bych to udělal spíš přes vyčištění disku, vyber oddíl s win a dej "Vyčistit systémové soubory" nebo tak nějak to tam je. Opět vyber systémový disk a zatrhni: "předchozí systém windows" windows.old odstraní samy windows. Řekl bych, že to je bezpečnější ;)
Kysa
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod davidsv 10. 8. 2015 17:59

To udělám. Jen mě zajímalo jestli to vůbec k něčemu je... Sedmičky byly fajn ale desítky mi nevadí a sem spokojen, zpátky už asi nepůjdu (není důvod) :)
davidsv
Junior

Odeslat příspěvekod monikash 11. 8. 2015 06:17

Dej tomu týden, třeba tvůj optimismus prozře po stahování velké záplaty, která v těchto dnech přišla. ;-)
Moto One Vision
Sony A7S, A7R2
monikash
Moderátorka

Odeslat příspěvekod davidsv 11. 8. 2015 13:39

Máš zkušenost? Já desítky testuju virtuálně už od začátku a nevidím důvod proč být pesimistou.

-- 12. 8. 2015 18:21 --

Nechci zakládat další topic. Mám doma několik zařízení jak klasický PC, tak netbook a obojí už jede bez problémů na Windows 10.

Mám ještě notebook Dell E6410 a dell tvrdí že nebyl oficiálně testován na Win10. Má někdo tento notas a zkušenost s desítkama?
davidsv
Junior

Odeslat příspěvekod Win10 14. 8. 2015 06:34

Jak vypnu prihlasovani pri startu PC s Win10? Nebavi me pokazde zadavat heslo.
Win10
Junior

Odeslat příspěvekod Din0 14. 8. 2015 06:52

Mám WIN10 na PC a netbooku.
Na PC mi před cca 4 dny přestal fungovat integrovany prg Pošta ktérá sice poštu načete ale dál jaksi zatuhne a zprávu ani nezobrazí a nedá se s ní nic dělat. To samé platí i o kalendáři.
Dále nemohu ze store nic stáhnou ani aktualizace SW jsou tam položky ke stáhnutí ale nic se neděje.
Na netbooku vše funguje dobře, oba mám přihlášeny na jeden účet u Ms.
Díky za nějakou radu.
Din0
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ansam 14. 8. 2015 09:29

Win10 píše:Jak vypnu prihlasovani pri startu PC s Win10? Nebavi me pokazde zadavat heslo.

- Windows - Štart - Nastavenia - Konta
Ansam
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Zajic543 14. 8. 2015 10:00

Win10 píše:Jak vypnu prihlasovani pri startu PC s Win10? Nebavi me pokazde zadavat heslo.
netplwiz.exe
Zajic543
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Win10 14. 8. 2015 10:03

Ansam: Jestli myslis Windows > Nastaveni > Ucty , tak tam zadna nabidka na vypnuti prihlasovani bohuzel neni.

Zajic: Dik, funguje.
Win10
Junior

Předchozí stránka