W10 se upgradovaly na W10

Diskuze výhradně o operačním systému Windows 10

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Ormy 13. 12. 2015 14:28

Windows 10 mám už od jejich vydání a když byla umožněna čistá instalace tak jsem si je nainstaloval načisto znovu. Včera se mi ale objevila nová aktualizace s tím, že se nainsatluje po restartu. Nějak jsem na to neměl čas a odhodlal jsem se až dnes a k mému překvapení se spustil proces jako při upgradu z W7 na W10. Říkal jsem si že je to asi nějaká větší aktualizace a že je to normální, ale asi po hodině instalace jsem zjistil, že se mi znovu nainstalovaly W10 se všema těma serepetičkama, které jsem předtím pracně dostával z PC. Dokonce se mi i vytvořila složka Windows.old. Nesetkali jste se s něčim takovym?
Ormy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod r34ktor 13. 12. 2015 14:38

Pokud šlo o listopadovou "velkou" aktualizaci, pak je to normální. Připrav se, že tomu tak bude i u dalších klíčových.
Knowledge is power
Greinerův poznatek o zhroucení: Důvod, proč se počítač zhroutil, je vždy za hranicí tvých znalostí.
r34ktor
Pokročilý

Odeslat příspěvekod IJimmyI 13. 12. 2015 14:43

No aktualizace dost naprd, nepřeneslo to 100% vše nastavení... . A otázka, tu složku Windows.Old můžu s klidem smazat doufám, zabírá na SSD drahocenný místo.
IJimmyI
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod r34ktor 13. 12. 2015 14:48

Můžeš. Mělo by to jít i přes cleanmgr (postup).
Knowledge is power
Greinerův poznatek o zhroucení: Důvod, proč se počítač zhroutil, je vždy za hranicí tvých znalostí.
r34ktor
Pokročilý