Po aktualizaci se nejde připojit k Internetu.

Diskuze výhradně o operačním systému Windows 10

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod weak 11. 3. 2016 10:14

Dobrý den mám problém s tím, že se mi na stolním počítači 9.3. aktualizovali Windows 10 a od té doby se nejde připojit k síti a ani internetu. Mám připojení přes router a internet mi v mobilu i netbooku funguje, ale na stolním počítači nefunguje. Dokonce se ze stolního počítače ani nepřipojím k routeru.

Zkoušel jsem přeinstalovat ovladeče síťového adaptéru, ale bez úspěchu, zkoušel jsem odebrat všechny nastavení ze síťových připojení, ale to také nepomohlo.

Kromě přeinstalace windows už nevím co dál, tak se chci zeptat na radu,
weak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod psone 11. 3. 2016 10:27

Zkuste si stáhnout Live-CD Ubuntu nebo jiného linuxu a vyzkoušet zda bude internet fungovat v něm.
psone
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod soban 11. 3. 2016 10:35

Buď je to problém HW a nebo té aktualizace (SW).

Svítí ledky u konektorů když jsou zapojené kabely, když ten kabel dáš do notebooku tak internet funguje?

Nevypnul jsi náhodou síťovou kartu v biosu, vidí windows ten HW?

PS. Mě zlobilo připojení PC dostal DNS servery, ale nedostal IP po nějakém čase jsem zjistil že blbnul UTP kabel kde přesně byl studený spoj se nezjistilo zda v konektorech nebo někde v kabelu, po výměně je klid.
/----------------------------------------\
| Petr Šobáň |
| Olomouc |
\----------------------------------------/
soban
Pokročilý

Odeslat příspěvekod weak 11. 3. 2016 10:41

No tak už jsem na to přišel čím to bylo. Na jiným fóru jsem našel radu, že mám odinstalovat antivirus a firewall. No měl jsem nainstalovaný ESET Smart security 8 a když jsem to odinstaloval, tak se síť a internet rozjel.
weak
Kolemjdoucí