Kontextove menu - vlastní předepsaný text

Diskuze výhradně o operačním systému Windows 10

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod zidekadam 1. 4. 2019 10:06

Ahoj,
nevíte někdo o nějaké aplikaci, která by mi do kontextové nabídky přidala možnost "vypsání předpřipraveného textu"

jde mi o to, že 20x denně vypisuju ten samý text do různých aplikací, a bylo by fajn kdyby jen klik pravým myšítkem a klikl na "vložit text1" a on by se mi vepsal sám

samozřejmě schránku využívám k x dalším věcem, takže využít ji - není to pravé řešení ;-]

díky
první je jen jeden!
mTX770>mD520>n5110>sMT50>sST55>...n6230i>n6233>tmCompact IV>mDefy>...>Huawei G500
zidekadam
Junior

Odeslat příspěvekod Dreamer 1. 4. 2019 19:49

HotkeyP, zadarmo, cesky autor.

Klavesova skratka: napr. Ctrl + Application (vedla praveho Ctrl) alebo Ctrl+prave tlacidlo mysi...
Prikaz: Vložit text
Parametry: ab%|cdef%|ghi

Parametrem je text, který se vloží do aktivního okna přes schránku pomocí Ctrl+V. Můžete také zadat více textů oddělených znaky %|. Potom se po stisku klávesové zkratky zobrazí seznam, ve kterém vyberete řádek dvojklikem nebo pomocí klávesy dolů a Enter. Například při parametru ab%|cdef%|ghi se zobrazí popup okno, ve kterém jsou tři řádky ab,cdef,ghi. Okno lze zrušit klávesou Esc.
Text může obsahovat následující speciální sekvence: %r - konec řádku, %u - jméno přihlášeného uživatele, %o - název počítače v síti, %l - obsah schránky, %% - procento, %x - datum, %X - čas, %c - datum a čas, %d - den, %m - měsíc, %Y - rok, %y - dvouciferný rok, %H - hodina [0-23], %I - hodina [1-12], %p - dopoledne/odpoledne, %M - minuta, %S - sekunda, %A - den v týdnu, %a - zkrácený den v týdnu, %B - název měsíce, %b - zkrácený název měsíce, %#d - den bez počáteční nuly, podobně %#m, %#H, %#I, %#M, %#S

Obsah schranky sa z nej pri pouziti tohto prikazu nevymaze.
Je mozne pouzivat aj dlhsie texty.
Dreamer
Dreamer
Junior

Odeslat příspěvekod r34ktor 1. 4. 2019 20:49

ClipX + plugin Stickies.
Knowledge is power
Greinerův poznatek o zhroucení: Důvod, proč se počítač zhroutil, je vždy za hranicí tvých znalostí.
r34ktor
Pokročilý