Freeznuti mysi ve hre

Diskuze výhradně o operačním systému Windows 10

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod phantomas22 7. 5. 2019 15:35

Ahoj, omlouvam se, jestli jsem to napsal do spatne kategorie, ale nic blizsiho jsem nenasel(mam win10)
pred nekolika dny mi zacala "freezovat hra"(viz. video) na 0,5 - 5 sekund. Kdyz dostanu ten freeze, tak se muzu pohybovat, ale mys "jakoby nereaguje" v ten moment, ale potom, co se to odfreezne, tak se udela pohyb tou mysi, kdyz jsem mel ten freez.
Setkal se s tim uz nekdo? Reinstaloval jsem windows, vsechny drivery, zapojil periferie do jinych usb, vycistil pocitac.

K videu: Pri tech "Match starts in 16" zacnu otacet mysi, ale freezne se mi to cca na 1s a je tam videt to "skubnuti". Jak je videt, hra jede, ale mys v ten dany moment proste nereaguje a ten pohyb mysi se vykona az po odfreeznuti. Tohle se stava random v intervalu nekolika minut/desitek minut.

https://streamable.com/ufiw2

Predem diky za pomoc!
phantomas22
Junior

Odeslat příspěvekod soban 8. 5. 2019 17:05

Co k tomu říci....

Může to být SW problém a nebo to může být HW.

Takže vyzkoušet jinou myš, zapojenou v jiném USB, pokud je to bezdrátová může být problém spůsoben rušením či slabou baterií.

Pokud je to SW problém tak skontrolovat zda používáš správné ovladače od výrobce případně zda se neaktualizovaly, pak vyzkoušet vrátit ty starší, tak stejně hru zda se neaktualizovala a problém není v ní zda to blbne i u jiných her....
/----------------------------------------\
| Petr Šobáň |
| Olomouc |
\----------------------------------------/
soban
Pokročilý

Odeslat příspěvekod phantomas22 9. 5. 2019 10:10

Ahoj,
zkusil jsem vcera zapojit jinou mys a uz to cely den nedela zadne problemy, takze vyreseno, diky moc!
phantomas22
Junior