Zastavuje se nahodile přehrávání videí na webech.

Diskuze výhradně o operačním systému Windows 10

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Do fóra se už nepřihlásíte přezdívkou, je potřeba e-mail. Hned teď se podívejte, jakou e-mailovou adresu tady používáte a zapište si ji: odkaz Uživatelský panel v hlavičce –> záložka Profil. (Podrobnosti)

Odeslat příspěvekod jarešek 22. 3. 2022 15:58

Nevíte co za tím může být? Dělá mi to už nějakou dobu, asi nějaká aktualizace, či co. Video např. na YouTube jede a pak se nahodile samo zastaví, já kliknu play a pokračuje dál. Dělají to videa na různých webech. A začíná mi to vadit, protože to nikdy nedělalo. Díky za tipy.
jarešek
Junior

Odeslat příspěvekod Cyperpunk2077 22. 3. 2022 17:49

Mám stejný problém! Dělá mi to jak na chromu tak ve firefoxu. Děje se tak na Youtube, ale i jinde. Jediný doplněk co mám je Adblock. Používáš ho také?
Good Morning America
Cyperpunk2077
BAN Živě.cz

Odeslat příspěvekod jarešek 22. 3. 2022 19:52

uBlockOrigin, což je vlastně obdoba AdBlocku.
jarešek
Junior

Odeslat příspěvekod Cyperpunk2077 26. 3. 2022 11:05

Tak dnes mi psal kamarád na SKYPE, že když si otevře freevideo a zapne si nějaký ten ero. film tak se mu to neustále pauzuje a musí z postele vstát a jít a plácnou do mezerníku aby
to mohlo pokračovat. No a tohle mu prý udělalo za jedno video několikrát :D jo to naštve :)

Každopádně se to děje na všech prohlížečích a na vině by mohla skutečně bejt nějaká aktualizace Windows 10...
Good Morning America
Cyperpunk2077
BAN Živě.cz

Odeslat příspěvekod Bezejmenný Lotr 15. 4. 2022 22:41

Zkuste tento postup: viewtopic.php?f=925&t=1322920
Mě zabral
Bezejmenný Lotr
Kolemjdoucí