Jak debugovat / analyzovat APK v ARCHON v Chrome?

Programování pro mobilní telefony, hodinky, Android, iOS, Windows Phone

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Papadimo 25. 10. 2019 11:03

Zdravím, podařilo se mi po delším laborování do chromu zprovoznit rozšíření ARChonCustom Runtime 1.2 - x86_64 (v manifest.json se musí smazat řádek min_version). Stejně jsem musel nainstalovat npm. následně balík chromeos-apk
a následně jednu aplikaci, která závisela na Google play services . Oboje APK jsem předtím usel příkazem chromeos-apk oboje.apk převést,aby to chrome sežralo jako rozšíření.

Takže appka jde spustit v chromu. Já ale potřebuji zobrazit webovkou konzoli, nebo aspoň loggger požadavků rozšíření ublock origin,abych mohl sledovat traffic (raději konzoli, v loggeru ublock není vidět těla http). Nicméně se mi ukazuje v chrome:extensions:
Zkontrolovat zobrazení: app_main.html app_main.html (iframe)_modules/mfaihdlpglflfgpfjcifdjdjcckigekc/gen_index.min.html
Ani když u každého kliknu, nevidím traffic?

Jde tedy monitorovat traffic? nebo není jiná cesta než transparentní proxy (charles proxy?)

Proč když ta appka je spuštěná, chrome.exe vytě+žuje CPU na 100%?:

Mám pocit, že celé to bylo složité jak zprovoznit jaderný reaktor. Chci pouze spusit appku (vlastně je mi jedno přes umulátor, na mobilu, v OS, ), podmínkou je, abych mohl logovat, vidět a případně povolit/zakázat traffic

-- 29. 10. 2019 13:34 --

jaK

-- 29. 10. 2019 18:41 --

? To jak

-- 2. 11. 2019 17:10 --

Jak?d

-- 3. 11. 2019 09:50 --

Je možné nějak se dostat dovnitř hTTPS v tom archon? Nebo to je slepá ulice?
Papadimo
Junior