P: NAS QNAP TS 453Bmini + HDD

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod XxxXcool 7. 10. 2021 09:25

Prodám NAS QNAP TS-453Bmini, je založený na energeticky efektivním čtyřjádrovém procesoru Intel® Celeron® J3455 1,5 GHz (s boostem na 2,3 GHz) s dvoukanálovou 8 GB DDRL RAM (původně byl vybaven 4 GB, vyměnil jsem na 8 GB-původní paměti mám), se dvěma porty sítě Gigabit LAN a SATA 6Gb/s, dosahuje rychlosti čtení až 225 MB/s a umožňuje bezproblémové a rychlé vykonávání úloh v duálních síťových prostředích. TS-453Bmini je vybaven hardwarově akcelerovaným šifrováním Intel® AES-NI pro zvýšení přenosové rychlosti až na 225 MB/s s 256 bitovým AES šifrováním pro celé svazky NAS i pro sdílené složky. TS-453Bmini tedy nabízí vysoký výkon i kvalitní zabezpečení systému, díky čemuž zajistí bezpečí na něm uložených citlivých firemních údajů.

NAS obsahuje HDD 2 x 10 TB WD RED WD100EFAX a 2 x 3 TB WD RED WD30EFAX (byly kupovány s NASem).

NAS byl využíván v domácnosti jako záloha multimédií (filmy, hudba) a pro zálohování PC a mobilů (tabletů) - nebyl v provozu 24 x 7.

NAS je s kompletním příslušenstvím. Jsem schopen NAS osobně dodat do Prahy, Plzeň, Karlovy Vary a okolí nebo poštou (pak cena + poštovný)

Cena 15 000 Kč
XxxXcool
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod XxxXcool 12. 10. 2021 19:39

Prodáno
XxxXcool
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků