P: Magicforce 82-key, zcela nová, Gateron Brown switch, bílá

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod wector88 19. 10. 2019 19:55

Prodám mechanickou programovatelnou klávesnici "Magicforce 82-key" s rozložením kláves ANSI (tedy US layout), bílé podsvícení, bílé vyměnitelné klávesy, černé tělo klávesnice.
Zakoupeno na drop.com, ale než přišla, pořídil jsem si jinou, takže je úplně nová, zapnul jsem ji do PC na 10 minut abych vyzkoušel jak se na ní píše a jak vypadá podsvícení (tento typ se dělá buď s bílým nebo modrým), ale než přišla, pořídil jsem mezitím jinou.
Pro fotky a popis doporučuji googlit termín "magicforce 82 drop". Je to "verze 1", tj. klávesy mají průsvitné popisky uprostřed a klasickým písmem, "verze 2" má popisky neprůsvitné kurzívou na spodní hraně kláves.

Switche jsou Gateron Brown.

Orientační cena 2600 CZK, prodávám za kolik jsem koupil (tedy včetně celních poplatků od zlodějů na poště 120). Jak je to se zárukou nevím, v US platí jednoletá obecná záruka, ale pro víc informací je asi třeba pročíst stránky prodejce www.drop.com.

Můžu po domluvě přihodit pár barevných pogumovaných PBS kláves od výrobce Tai-Hao k vyměnění za WASD.
wector88
Kolemjdoucí