Prodám GK MSI GeForce RTX 3080 SUPRIM

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod pavelmusil505 6. 9. 2021 20:10

Prodám grafiku MSI GeForce RTX 3080 SUPRIM
Jedná se o tuto kartu: https://www.czc.cz/msi-geforce-rtx-3080 ... icke+karty
Karta zakoupena u CZC v srpnu tohoto roku, záruční list na 36 měsíců.
Preferuji osobní odběr v Praze(osobně předvedu funkčnost), v případě dohody mohu za poplatek přivézt.
Upozorňuji že ke kartě není originální krabice-ztratil jsem ji.
Cena 25000Kč.
V případě zájmu SZ.
pavelmusil505
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod KineCZek 6. 9. 2021 20:24

A jaký to má háček?

Foto?
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pavelmusil505 6. 9. 2021 20:43

A jaký to má háček?= Upozorňuji že ke kartě není originální krabice-ztratil jsem ji
Foto? = V přiloženém odkazu je foto karty, v reálu vypadá stejně, tj. karta je skoro nová, funkční a bez jakéhokoliv poškození.
pavelmusil505
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod meda2016 7. 9. 2021 08:03

Ztráta krabice v ceně 14000Kč?
meda2016
Junior

Odeslat příspěvekod KineCZek 7. 9. 2021 09:18

Zapacha to podvodem.

Resp. jinak. Prijed s karrtou do HK, platim ihned QR kodem, okamzita platba. Dam 1000 za cestu - to je nabidka vice nez velkorysa. Cas si vyber, adresu dam do SZ.

Kartu dukladne otestujeme, zkontrolujeme stav/platnost zaruky, odjizdis s penezi. Pokud je to legit, mas jistotu penez, plus sem verejne napisu, ze jsem se v Tobe zmylil a omluvim se za sve podezreni.

Win / win scenario, ne?




Pokud se ale neozves, budeme nuceni inzerat odstranit a udelit banana.
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pavelmusil505 7. 9. 2021 18:37

Prodáno.
pavelmusil505
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod KineCZek 7. 9. 2021 19:49

You wish.
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pavelmusil505 8. 9. 2021 14:21

KineCZek píše:You wish.

Další žvanil co brečí že na něj nevyšlo. Příště místo řečí reaguj
rychleji. PS: Před časem si žebral v soukromé zprávě ať si u tebe pokoutně koupím nějaké komponenty a teď tady machrujes a obviňujes. Jsi k smíchu.
pavelmusil505
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod KineCZek 8. 9. 2021 15:22

Vzhledem k tomu, že komponenty neprodávám, je Tvůj příspěvek opravdu velice hodnotný.
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod XYZ789 16. 9. 2021 08:12

Vzhledem k tomu, že se tady potkali dva tuři, je i Tvůj příspěvek opravdu velice hodnotný.

Potom bych stradal penize a sledoval situaci na trhu grafik. A nebo bych navysil rozpocet a oslovil nekoho, kdo ma 3070 aktualne 4ks skladem (v pripade zajmu napis soukromou zpravu) a nechal si to i poskladat.


BTW 3070 TUF mam* taky skladem


Karty fyzicky stale mam


Také mám 1050Ti 4GB.


Takže psát tady něco o tom, že "komponenty neprodávám" je lež jako věž. A kakinkáš si akorát sám do pusinky...

Kšefty nejdou jak mají, nebo co jsi tak zpruznej a furt chodíš občurávat to staré zašlé pole na kterém ti už pšenka moc nekvete.

Sry 4 mods + admins. Ale tohle je do nebe volající lež, od bejvalýho Admina, to s tím nehodláte nic dělat.

PS: jojo, můžeš to zkusit uhrát, že ty věci co jsi psal nejsou pravda, že se zas tady nechvástal jak máš karty pod rukou atd. Ale tím ze sebe uděláš akorát ještě většího idiota. Jestli to teda jde.

PS2: asi by se toho dalo najít víc a víc explicitně napsaný, ale to si myslím, že nemá cenu, protože všichni víme jak to je.
Naposledy upravil milsimr dne 16. 9. 2021 09:41, celkově upraveno 1
Důvod: Upraveno.
XYZ789
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod milsimr 16. 9. 2021 09:49

Reakce od "4 mods + admins"; udělám s tím to, že jsem z tvého příspěvku odstranil nadávku a dál se tím nebudu zabývat, jelikož nemám čas tu zabřehnout do diskuze, která se eventuelně beztak zvrhne ve vyhrabávání kostlivců a házení špíny (neberte mne špatně, počteníčko na zabití času v práci je to supr).

Na druhou stranu, pokud někdo má argumenty k tomu, že ex-admin / ex-mod je lhář, nebudu mu nijak bránit v tom, aby takříkajíc prokázal pointu. Všichni ostatní by si z takové diskuze pak měli udělat obrázek sami.
Administrátor fóra Živě.cz.
milsimr
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Python.p 16. 9. 2021 10:49

V rychlosti jsem na to koukal a ty citace jsou odkazy na daný témata...
Python.p
Je to rebel!
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KineCZek 16. 9. 2021 12:13

Ta nase stara, dobra Ceska malost ... a zavist ... ta dovede veci. A dovede je nezavisle na tom, kolik registraci si tady vytvoris.

-

Ano, obcas dovedu zprostredkovat i koupi jinde nedostupneho zbozi. Spojitost s danym tematem mi ale unika.
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jarešek 17. 9. 2021 15:52

Hoši, kdy a kde bude fight? :-)
jarešek
Junior

Odeslat příspěvekod Python.p 24. 9. 2021 07:35

Těžko říct takhle z hlavy, ale fakt tomu nerozumím a fakt mě to tady už nebaví.
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Delidy a další věci okolo PC najdete na webu v profilu.
Python.p
Je to rebel!
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků