Nastavení displeje NVIDIA nejsou dostupná.

Diskuze o přenosných počítačích

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Kajbicka 13. 4. 2021 09:50

Dobré dopoledne, vlastním notebook Acer Aspire VX15 (VX5-591G-5108). Po obnovení počítače do továrního nastavení mi zmizel z plochy po kliknutí pravým tlačítek nvidia control panel. Na internetu jsem si našel, jak ho dohledat, když chybí. Ale potom, co jsem se ho snažil stáhnout a otevřít, vyskočilo mi okno s hláškou: Nastavení displeje NVIDIA nejsou dostupná. Nyní nepoužíváte displej připojený k jednotce NVIDIA GPU. Ptáte se, proč se ptám? Už jednou jsem to rešil a také jsem to vyrešil... Z nějakého neznámého důvodu se mi nechce zapnout League of Legends přes normalní grafiku... Vyskočí mi vždycky jen malé bílé okénko v levém horním rohu obrazovky a kdyz přejiždím náhodne po ploše, ozývají se zvuky již otevřené hry, aniž bych ji ale viděl... Když jsem si nastavil v nvidia control panel aby se mi LoL otevíralo přes integrovanou grafiku, normálně se mi načetlo a všechno fungovalo jak má. Bohužel teď ale nemám tu možnost... Neví si s tím někdo rady? Zkoušel jsem vše. Potřebuji se dostat do nvidia control panelu a nastavit tam v 3D zobrazení, aby se lol načetlo přes integrovanou grafiku. Případně to vyřešit jinak, pokud je jiná možnost.
Kajbicka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod meda2016 13. 4. 2021 15:25

meda2016
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků