Pocitac HP nenabehne z klonovaneho disku

Diskuze o přenosných počítačích

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Miro.pp1 23. 5. 2022 19:08

Mam notebook HP ProBook 470 G5, ktory ma systemovy SSD disk SSDPEKKF256G7H - NVMeM.2 disk 256 Gb.
Vytoril som hardverovou klonovackou klon disku na SAMSUNG MZVLQ1THBLB - NVMeM.2 disk 1 Tb.
Disk je sifrovany BitLocker-om.
Udaje na klone disku som si overil pripojenim klonu ako dalsi disk - obsahoval udaje.
Ked som klon disku dal ako systemovy, notebook startol, bitLocker si vyziadal kluc na obnovenie. Po jeho zadani notebook nenabehol ale ponukol obnovit vyrobne nastavenia.
Obnovenie vyrobnych nastaveni neprichadza do uvahy, mam tam nainstalovanych vela vyvojovych prostedi a programov a ich preinstalovanie by bolo zlozite.
Neviete poradit, preco sa notebook nerozbehol s klonom disku ?

Dakujem za kazdu radu

Miroslav Hlozka
Miro.pp1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod KineCZek 23. 5. 2022 19:43

Dešifruj, klonuj, rešifruj.
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Miro.pp1 23. 5. 2022 21:01

Dakujem, vyskusam
Miro.pp1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Miro.pp1 29. 5. 2022 16:24

1. Klonoval som to hadwerovou klonovackou icy box IB-2912MCL-C31 - priamo hardwerovo bez pouzitia nejakeho programu.
2. Urobil som este dalsi pokus o harwerove klonovanie, teraz ale s desifovanymi diskami.
3. Rovnaky vysledok - Windows 10 nenabehol.
4. Skusil som este funkciu "Oprava pri spusteni systemu", ktoru mi notebook ponukol - bez vysledku.
5. Este mi v rozsirenych moznostiach ponukol okrem ineho aj safe rezim, ten nabehol.
6. Po nabehnuti safe rezimu som ho restartol a nabehol do nornalneho rezimu - vypisal sice, ze Cortana a Skype na problem, ale to mi nevadi. Takze uz ide.
7. Nainstaloval som si aj Acronis disk director tak to este s nimi skusim.
Dakujem :-)
Miro.pp1
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků