Dell XPS M1330 - co si myslite o nastupciovi XPS M1210

Diskuze o přenosných počítačích

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

FAQ sekce notebooky: viewtopic.php?f=907&t=1113128
Testy a srovnání procesorů a grafických čipů: viewtopic.php?f=907&t=1105643

Čtěte FAQ, jinak Vašemu tématu hrozí podmínečné uzamčení!

Odeslat příspěvekod ananda 4. 9. 2007 14:19

Je mozne ze je to len otazka len tohoto kusu. Nie je to ale take hrozne, i ked je pravda, ze za tie peniazy by ten NB mal byt takmer "dokonaly". Ale to je asi dan za prve kusy z vyrobnej linky. Cena v SK by asi zodpovedala 40000 CZ.
ananda
Junior

Odeslat příspěvekod phoenix07 4. 9. 2007 14:25

Bohužel to není otázka jen Tvého kusu, ale už sem o podobných stížnostech slyšel. Navíc některé kusy byly dodány poškrábané a četl jsem už minimálně tři stížnosti na dead pixely. Můj kousek má přijít v pondělí, tak se modlím, aby byl ok.

Je to daň za to, že Dell absolutně neodhal svoje kapacity a poptávku po notebooku a teď to nestačí vyřizovat, proto to odflakuje. :roll:
phoenix07
Junior

Odeslat příspěvekod CeCo 4. 9. 2007 14:43

phoenix07:
V IT sa nikdy neda odhadovat... Bud je alebo nie je. Nanestastie sa to teraz stalo aj Dell-u... Kapacity su totiz natrieskane, idu Vianoce a na trhu zuri vojna, pricom Dell straca svoju "nedotknutelnost"...

C
CeCo
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod paolous 4. 9. 2007 15:24

CeCo píše:phoenix07:
V IT sa nikdy neda odhadovat... Bud je alebo nie je. Nanestastie sa to teraz stalo aj Dell-u... Kapacity su totiz natrieskane, idu Vianoce a na trhu zuri vojna, pricom Dell straca svoju "nedotknutelnost"...

C

A tedy ho atakuje???
....
paolous
Junior

Odeslat příspěvekod marsus 4. 9. 2007 17:48

Ma ten ntb vstavany HSPD modul na mobilny net? Vklada sa tam sim? A kde sa naxadza na ntb? Vdaka
marsus
Junior

Odeslat příspěvekod marsus 4. 9. 2007 18:05

A co hovoris na LCD a webcam?
marsus
Junior

Odeslat příspěvekod ananda 5. 9. 2007 07:57

Slot na sim 3G kartu sa nachadza pod baterkou, ja som si ho vsak neobjednaval, takze neviem posudit ako by to fungovalo.
LCD je super, jemny raster, pri plnom vykone super svietivost. Ale ako som pisal ked je svietivost na 4/7, tak uz to na citanie textu nie je moc prijemne. Neviem este kolko by to vydrzalo pri plnom jase napr. pri prehravani DVD.
Kamera je taka priemerna, je to 0,3MP. Dell web kamera center umoznuje nastavir rozlisenie. Pri najvysom 640x480 uz je zaznam aj prehravanie trhane. Pri rozl.352x288 je to v pohode. taktiez je pri nahravke vidiet akysi opar, akoby obraz bol jemne zahmleny. Asi to bude tym rozlisenim, pretoze v nastavenia na web konzole sa to softwerovo neda upravi. Skratka na skypovanie to asi bude stacit, ale je to naozaj absolutne minimum.
ananda
Junior

Odeslat příspěvekod marsus 5. 9. 2007 14:21

je ten HSPDA modul na mobilny net v konfiguracii uvedeny? A je HSPDA alebo len 3G? Bude fungovat s mob.netom od Orange? Velmi ma to zaujima. Vdaka
Naposledy upravil marsus dne 6. 9. 2007 17:59, celkově upraveno 1
marsus
Junior

Odeslat příspěvekod marsus 6. 9. 2007 17:57

Nevie mi niekto odpovedat?
marsus
Junior

Odeslat příspěvekod b00n 6. 9. 2007 19:41

Oficialne ten modul cesky dell nenabizi, pokud se ptas na to. Jinak melo by jit o Dell Wireless WWAN 5520 Mobile Broadband 3G HSDPA
Mini-PCI Express (HSDPA UMTS GPRS).
b00n
Junior

Odeslat příspěvekod marsus 6. 9. 2007 20:07

A ty si ho mal na objednavkovom liste, prosim ta? Alebo sa spytam ci je funkcny. Vdaka
marsus
Junior

Odeslat příspěvekod b00n 6. 9. 2007 21:50

Jestli myslis uzivatele Anandu, tak pise, ze tu kartu NEMA, ze ji neobjednaval, jenom pise kde je pro ni umisteny slot. Jde o mini-pci express karticku, ktera se do toho slotu zasune, stejne jako treba wifi karta nebo bluetooth karta, ktere jsou uvnitr notebooku. Do karty se pak vklada prislusna SIM karta, proto je dobre pristupna pod baterii.
Typ karty jsem ti napsal, tak si vygoogluj jeji parametry a zjistis jestli ti na ni net pofrci nebo ne. Jestli jde ale v cr/sr objednat je otazka...

Doufam ze uz to konecne chapes. :)
b00n
Junior

Odeslat příspěvekod ananda 7. 9. 2007 09:05

Vdaka za doplnenie:)
ananda
Junior

Odeslat příspěvekod Dave.1 7. 9. 2007 15:51

Tak jsem myslel, ze by dnes mohl notebook uz dorazit, ale zrejme dorucit notebook z prahy ke me, coz je asi 50km, je tezsi, nez ho dopravit z holandska k nam :-) Kazdopadne az mi v pondeli dorazi, napisu sem detaily, aby byl muj prispevek prinosnejsi :-)

Jinak muj dotaz zni, zda me bude nekdo kontaktovat, nebo vezou notebook na adresu bez ohlaseni predem? (pokud to nekde je psano, tak se omlouvam, ale nevsiml jsem si)

Obrázek
DELL XPS M1330 Red - Core2Duo T7300 2GHz - 4GB RAM - 500GB HDD 7.200RPM - 8xDVD+/-RW - 128MB NVIDIA GeForce 8400M GS - LED display - Wireless-N - Bluetooth - Biometric Fingerprint Reader - 9-cell 85Whr Battery - Vista Home Premium CZ 32-bit - 4Y NBD
Dave.1
Junior

Odeslat příspěvekod Bubones 7. 9. 2007 17:23

já mám zkušenost s dopravou Inspironu 6400 a mě nikdo předem nekontaktoval, prostě to přivezli na adresu, kterou jsem zadal
V nouzi poznáš přítele, ale málokdy přítekyni.
Bubones
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka