Skusenosti s Vaio VGN-FZ11M

Diskuze o přenosných počítačích

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

FAQ sekce notebooky: viewtopic.php?f=907&t=1113128
Testy a srovnání procesorů a grafických čipů: viewtopic.php?f=907&t=1105643

Čtěte FAQ, jinak Vašemu tématu hrozí podmínečné uzamčení!

Odeslat příspěvekod Bonovoxik 18. 7. 2007 11:10

Ahojte,

kúpil niekto z Vás už tento zázrak ?
Bonovoxik
Junior

Odeslat příspěvekod sirius1983 18. 7. 2007 11:13

taky na něj už mám spadeno, ale chtělo by to nějaké ohlasy uživatelů...
sirius1983
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Liu 18. 7. 2007 11:14

Tak ten model konkrétne nemám,ale už vyšedvoh rokov mám VAIO FS295VP a som maximálne spokojný. Má to super spracovanie,veľmi kvalitný display.Výdrž na baterky je slabšia,ale to som čakal,je to hlavne kvôli tomu displayu.Ešte aj dnes si myslím,že tá zostava je celkom slušná a to už má dva roky,takže aj v budúcnosti iste budem uvažovať nad Sony.Jedine na klávesnici vidno,že ten notebook už má niečo za sebou,hlavne klávesy "a" a "s" sú zošúchané,ale len biela farba,stále je jasné,aké písmeno to je.ALe myslím si,že po dvoch rokoch intenzívneho písania je to aj tak super.Klávesnica ale okrem toho iné problémy nemá,teda myslím okrem toho zošúchania.Funkčne je stále stopercentná. Možno som Ti aspoň trochu pomohol.
Liu
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Bonovoxik 18. 7. 2007 11:18

Pisem sem hlavne preto lebo mam ho 24 hodin a je to celkom super notebbok s jednou chybou nejde mi web cam s vistou business, ale napodiv s vistou home premium ktora tam je od vyroby ide ta kamera.
Bonovoxik
Junior

Odeslat příspěvekod sirius1983 18. 7. 2007 11:24

2bonovoxik:Můžeš napsat i nějaké konkrétnější zkušenosti, které jsi zatím získal. Hlavně baterka...
sirius1983
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Bonovoxik 18. 7. 2007 11:40

Zatial nemam nejake velke skusenosti.. mam ho chvilu aj to ho len doladujem a preinstalovavam stale windowds.
Bonovoxik
Junior

Odeslat příspěvekod sirius1983 18. 7. 2007 12:09

Tak až budeš vědět víc tak sem dej určitě vědět. dík...
sirius1983
Pokročilý

Odeslat příspěvekod gulii 18. 7. 2007 12:13

Pls mohl by jsi projet ntb 3DMarkem?? (06 nebo i 05) Byl bych moc vděčný :)
gulii
Junior

Odeslat příspěvekod Bonovoxik 24. 7. 2007 08:53

Ahojte .. tak baterka mi vydrzi asi tak 2 hodiny ked na nom robim..
Corel 12.

Inak je to super masinka a to mi rukami preslo vela notebookov..

Zatial nan nemozem nadavat.

A este jedna vec .. Obrazovka je tak krasna ze sa na nu netaha ani LCD monitor .. to sa neda porovnat...
Bonovoxik
Junior

Odeslat příspěvekod sirius1983 24. 7. 2007 18:49

2Bonovoxik: nemohl by jsi poslat fotku toho displeje? Nebo i jiné amatersky požízené fotky tohoto vaia?
sirius1983
Pokročilý

Odeslat příspěvekod gulii 24. 7. 2007 20:18

nějaké foto nalezneš zde v recenzi :)
gulii
Junior

Odeslat příspěvekod troubeles 24. 7. 2007 23:05

Servus,

to: Bonovoxik. pls. mozes napisat ako je to s teplotou tohto Vaia VGN-FZ11M? Chovanie vetraku (ci sa casto spusta, hlucnost atd.) a teplota (ci sa neprehrieva). Z niektorych recenzii a reakcii vyzera ze sa dost zahrieva povrch NB, pripadne popisuju problemy s hlucnostou vetraku (mozno sa to tyka len US modelov serie FZ). Na tento nb som nasiel tak dve serioznejsie recenzie a realne skusenosti pouzivatelov zatial skoro nulove. Nieco je na EN forach, ale tam rozoberaju skor americke (US) verzie a mna zaujima tento (europsky) model VGN-FZ11M.

dik za pripadne info.
troubeles
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Bonovoxik 25. 7. 2007 21:39

Takze co sa tyka vetraku je uplne tichucky. Ani newiem ze ho mam..
Teplo je primerane podla mna.. Vobec sa neprehrieva. !!! Tvar notebooku je super. Krasny tenky.. lahko prenosny. Ved za tu cenu by aj taky notebook mal byt. Hlavne sa mi paci tvar. Je super. Ale dost o tvare.. Mam tam vistu home premium a po niekolkych skuskach, mal som tam aj vistu business a XP a znova potom premium sa mi zdalo ze notebook je pomaly. Ale po dvoch dnoch som ho tak rozchodil ze slape ako hodinky. A mam vsetko na plnych detailoch. Naozaj som spokojny s tym displejom. Mozno ho moc vychvalujem ale fakt sa mi paci ake ma farby.. Ked som si kupoval notebook o znacku mi ani tak moc neslo. Nechcem to preklepnut ale myslim ze tento notebook je super volba.
Mal som pred tym notebook Asus. Ale ked sa troska nad tym zamylite ked Asus ma v ponuke nejakych 40 notebookov a Sony asi 7 tak su troska preciznejsi v kvalite tych notebookov ako ine znacky.. Viac sa venuju vyrobe toho daneho produktu ako pri inych zbnackach. Newiem ci som to rozumne napisal. A zase HP je skor znacka ktora sa venuje koncernom omnoho viac ako obycajnym ludom. Robia skor PC pre firmy. Ale aby to nevyznelo ze na nich nadavam. To je moj osobny nazor. Nic proti im nemam su to kvalitni vyrobcovia !!! No Sony je u mna momentalne lepsia znacka. To asi aj pre to ze mam notebook v takej pre mna velkej hodnote CCa 50 000,-

Co este chcete vediet.
Bonovoxik
Junior

Odeslat příspěvekod kokos 25. 7. 2007 22:18

ty mas verzi s nvidia 8400? jak dlouho vydrzi na baterie? a co pc mark 05?
is it nut? no, it is coconut!
kokos
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Bonovoxik 26. 7. 2007 08:44

Hej mám verziu z grafickou kartou 8400M GT
Bonovoxik
Junior

Další stránka