Všichni co jste reklamovali A6KM-Q067, pomožte!

Diskuze o přenosných počítačích

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

FAQ sekce notebooky: viewtopic.php?f=907&t=1113128
Testy a srovnání procesorů a grafických čipů: viewtopic.php?f=907&t=1105643

Čtěte FAQ, jinak Vašemu tématu hrozí podmínečné uzamčení!

Odeslat příspěvekod kódlisko 24. 7. 2007 13:40

Zdravím, mám už 3 týdny na reklamaci tento notebook a technik mi napsal že je vše v pořádku a že tak mizerná výdrž je normální. Když jsem ho kupoval, psali výdrž až 4 hodiny, vydrží tak 1:30 když něco dělám.
TSBOHEMIA dává ruce pryč a nechce nic řešit a pořád se odvolává na Asus a mé odstoupení od kupní smlouvy neakceptuje.

Prosím pomožte. Děkuji za pomoc!
kódlisko
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hazzy 24. 7. 2007 13:56

zalezi hodne na tom co na nem delas...bracha ma podobnej(A6Tc AP012) a kdyz na tom hrajes hry na baterku tak to vydrzi aji min nez tu hodku a pul... :roll:
hazzy
Junior

Odeslat příspěvekod kódlisko 24. 7. 2007 13:59

já jim tam poslal všechno toto a asi me maji za zloděje nebo co:

http://www.bball.cz/upload/dopis_k_reklamaci.doc

http://www.bball.cz/upload/dopis_z_COI.doc

http://www.bball.cz/upload/emaily_reklamace.doc

[url]http://www.bball.cz/upload/Prava_kupujícich_OZ.doc[/url]

Proč jiným peníze vrátli a s mým požadavkem dělají takové okolky?

Prosím pomozte mi, moc děkuji!
kódlisko
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod kódlisko 24. 7. 2007 14:10

ted se zacali vymlouvat na klidový stav notebooku. To znamená že si t y moje průvodni dopisy k reklamaci ani nečetli..
kódlisko
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Triplespace 24. 7. 2007 17:18

OMG ale napisal si to fakt velmi pekne proste vsetko co ktomu patri...
ale s tym si mal pocitat ked je napisana vydrz NB 3hod vydrzi tak 1.5 http://www.ddworld.cz/notebook/notebook ... -cenu.html
staci si precitat viac clankov... A pokial chces vydrz baterka nesmie byt 6 clankova
CPU: INTEL CORE 2 Duo E6600 2.4 @3.5+Freezer MB: Gigabyte P35-DS3R RAM: DDR2 2X1gb A-DATA Extrem edition
vitesta 800mhz HDD: Samsung 500GB + WD Caviar Black 640GB VGA: MSI 8800GT OC DVDRW+/-:LG Zdroj: Corsair TX650W Monitor: HP Pavilion 22"
Triplespace
Junior

Odeslat příspěvekod Alchariot 24. 7. 2007 17:27

Triplespace píše:OMG ale napisal si to fakt velmi pekne proste vsetko co ktomu patri...
ale s tym si mal pocitat ked je napisana vydrz NB 3hod vydrzi tak 1.5 http://www.ddworld.cz/notebook/notebook ... -cenu.html
staci si precitat viac clankov... A pokial chces vydrz baterka nesmie byt 6 clankova

Ale on tvrdi ze ked kupoval ntb tak v papieroch bolo 4 hodiny a 4 hodiny a 1.5 hodiny sa mi javi uz ako dost markatny rozdiel...
Alchariot
Junior

Odeslat příspěvekod extremon 24. 7. 2007 17:28

no nevim, ale nedivim se, ze to neuznali.
patrne jsi prehledl slovicko "AZ", ktere znamena 0-4 hod, takze i ty tvoje 2hod.
Ja mam rok A6RP, 6-clankova Lion 4400mAh, vydrz pri koukani na film je pres 2hod. A nejake formatovani baterie, na co u Lionky? akorat ji trapit
extremon
Junior

Odeslat příspěvekod Triplespace 24. 7. 2007 17:47

jj podla mna nic noveho... v papieroch je vzdy 2hod+
CPU: INTEL CORE 2 Duo E6600 2.4 @3.5+Freezer MB: Gigabyte P35-DS3R RAM: DDR2 2X1gb A-DATA Extrem edition
vitesta 800mhz HDD: Samsung 500GB + WD Caviar Black 640GB VGA: MSI 8800GT OC DVDRW+/-:LG Zdroj: Corsair TX650W Monitor: HP Pavilion 22"
Triplespace
Junior

Odeslat příspěvekod swarm 24. 7. 2007 18:59

Já si myslim, že to je na odstoupení od smlouvy. Ono vůbec ten termín "až 4 hodiny" je podle mě napadnutelný. Každopádně když se uvádí až 4 hodiny a je jisté, že ten notebook v žádném případě nemůže vydržet víc jak 2:30 i kdyby člověk vypnul disk a displej, tak to je podle mě rozpor.

Je jasné, že ten údaj částečně informativní, ale i tak si výrobce/prodejce nesmí vymýšlet, co se mu zlíbí.
Diagon Swarm - ~460 zrecenzovaných notebooků od 2007
15,6" Acer V15 Nitro - i7-4710HQ, 16GB RAM, 2xSSD, FHD IPS
14" HP EliteBook 840 G5 - i5-8350U, 16GB RAM, 512GB SSD, FHD IPS
14" ThinkPad T400 - C2D T9900, 8GB RAM, 300GB SSD, WXGA+ LED
swarm
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod kódlisko 24. 7. 2007 22:18

Podle mne si s námi prodejci dělají co chcou, jelikož z Asusu mi napsali, že prodejcům ohledně tohoto notase nikdy nedali informaci, že vydrží 4 hodiny.
A opravuji, nebylo tam napsáno, AŽ 4 HODINY, ale bylo tam napsáno, výdrž: 4 hodiny.

ČOI je v této zemi defakto zákon, a když mi napsala, že mám právo na uplné vrácení penez, i mi poslali ten výtažek z těch zákonů, tak mi řekněte, proč to nikdo nedodržuje.
kódlisko
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod kódlisko 24. 7. 2007 22:21

a navíc poté co se začali množit tyto problémy, některé eshopy prodej uplně zrušili, jiné přepsali výdrž na 2 hodiny. Veškeré jednání pri reklamaci tohoto notase mi přijde úplně absurdní a připadám si, jako bych byl zloděj a chtěl něco neskutečného.

Asus mi řekne, že toto mám řešit s prodejcem a prodejce mi řekne, že mi nic vracet nebude a že počká jak se vyjádří Asus a asus se vyjádří, že notebook je bez vady a pošle ho zpět.

Co dělat?
kódlisko
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod kódlisko 24. 7. 2007 22:22

Prosím Vás, lidé dobří co jste vraceli tento notebook a vrátili Vám peníze za tuto herku.

Naskenujte mi nějaké vyjádření od prodejce, Asusu, výpisu z bankovního účtu..cokoliv co mi pomůže!

MOC DIKY!

PS: Jo za to sorry uz sem se to naucil ten edit
Naposledy upravil kódlisko dne 24. 7. 2007 22:27, celkově upraveno 1
kódlisko
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod CeCo 24. 7. 2007 22:24

Prosim ta kodlisko,
nauc sa pouzivat tlacidlo Obrázek, inac to za teba urobim ja a negarantujem vysledok.

Ide predsa len o poondeny kus plastu s trochou kovov...

C
Naposledy upravil CeCo dne 24. 7. 2007 22:25, celkově upraveno 1
CeCo
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Izmail 24. 7. 2007 22:38

[quote="kódlisko";Prosím Vás, lidé dobří co jste vraceli tento notebook a vrátili Vám peníze za tuto herku.

Naskenujte mi nějaké vyjádření od prodejce, Asusu, výpisu z bankovního účtu..cokoliv co mi pomůže!

MOC DIKY!

PS: Jo za to sorry uz sem se to naucil ten edit /quote]Poku ti prodejce, popripadne servis reklamaci nechce vzit, tak vyhrozuj znaleckym posudkem, a tim ze ho uhradej, jestli ani to nepomuzem nech si ho udelat a pak se s nima sud.
Izmail
Junior

Odeslat příspěvekod kódlisko 24. 7. 2007 22:42

Fíha to mne také napadlo, ale radeji bych sehnal důkaz od lidí, co uz to vyreklamovali a vrátili jim peníze, výpis z uctu, email od prodejce ve kterem uznává apodobně, to by mi hrozně moc pomohlo.

Prostě podle zákona je to uplné odstoupení od smlouvy s nárokem na vrácení penez, jelikož notebook neumí, co psali a já jako zákazník jsem o tom nevedel.

Jenze zákon tady asi nikdo v potaz nebere no..
kódlisko
Mírně pokročilý

Další stránka