Notebooky HP Pavilion a problemy s nimi..

Diskuze o přenosných počítačích

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

FAQ sekce notebooky: viewtopic.php?f=907&t=1113128
Testy a srovnání procesorů a grafických čipů: viewtopic.php?f=907&t=1105643

Čtěte FAQ, jinak Vašemu tématu hrozí podmínečné uzamčení!

Odeslat příspěvekod asterix.cz 12. 9. 2007 23:14

to ceco: proč jako zákazník si mám něco přepočítavat, na tom notasu je něco od výrobce nainstalované a jestli to je špatně tak já jako zákazník zato nemužu,toje jako palubní počítač v autě taky ukazuje spotřebu menší než je reálně a taky mu věříme kolik kilometrů ujedem???
Intel Core 2 Duo E7400,P5QLPro, 4Gb ram , geforce EN 9500 Magic, dvd-rw samsung ,Win 7
ASUS A6rp 1536 ram,80Gb, win 7 ultimate
HD2 + Kingstone 8Gb memory
asterix.cz
Junior

Odeslat příspěvekod CeCo 12. 9. 2007 23:56

asterix.cz:
Podstatna je HP Battery Check, to ze to "zle ukazuje" je problem RM Clock, ktory nie je na Paviliony prisposobeny (a nie HP - to ta neodrbalo, poskytlo ti predsa tych 43Wh presne podla specifikacii, ktore su uvedene na stranke HP). Okrem toho nie je RMClock univerzalny nastroj, takze podstatny je udaj 43Wh ako max (resp. 47, podla typu Pavilionu). Zvysok je bez debaty.

S autom je to sakra zle prirovnanie - tam totiz nie je max. Je to nieco ako ked prides do obchodu, zoberies si 2kg zemiakov a pokladna ti povie "0,5x4kg zemiakov"... Je to problem pokladne (RM Clock) a nie tovaru (Pavilion).

S polskym servisom som to pocul, naposledy pred 7 hodinami priamo od servisakov... Nemam vsak priamu skusenost.

C
CeCo
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod iam4you9 22. 11. 2007 20:43

Cawte vsetci, nemate niekto nahodou problemy s pavillionmi takeho typu ako ked ho napr. nechate do rana necinne bezat, ze ho rano najdete zamrznuty, nereaguje disk a treba ho len surovo vypnut a odznova zapnut???
iam4you9
Junior

Odeslat příspěvekod Letadelko 23. 11. 2007 09:39

Mám dv6319.

-Displej jde vyklopit na cca 135° i když ze začátku se to jevilo jako 90% chce to trošičku zabrat a rozhýbe to pant do ideální tuhosti (opatrně!!!, nevím, jestli je to pravidlem u všech řad). I když měřím skoro 2 metry, tohle není můj problém.
-Je to pěkně vybavený NB za tu cenu, jenom ta výdrž na baterky je na nic. Vydrží tak max 1 a 3/4 hodiny. Opotřebení mám 31%, a kapacita se jeví jako 60621mWH.
-Grafický výkon je pěkná věc.
-Vista není pěkná věc.

>Nechápu proč se vybíjí baterka při .:start->vypnout:. vypnutém NB. (u režimů spánku to chápu) Za 12 hod cca 5%. Podezřívám dotykové tlačítka.<
Té lípy se nevzdám!
Letadelko
Junior

Odeslat příspěvekod Noclaf 23. 11. 2007 10:06

dv6690 - no problem.
SI ALTERUM SIT OPTANDUM, MALIM EQUIDEM INDISERTAM PRUDENTIAM QUAM STULTITIAM LOQUACEM
Merida AM 3000D 2008 + Sigma Sport Mirage EVO X;
Noclaf
Junior

Odeslat příspěvekod iam4you9 23. 11. 2007 22:11

dobre podozrievas dotykove tlacitka... su to ony
iam4you9
Junior

Odeslat příspěvekod Letadelko 24. 11. 2007 09:22

iam4you9: Nevíš jak je nastavit aby se deaktivovala při vypnutí ? Nebo jak je vypnout úplně?
Té lípy se nevzdám!
Letadelko
Junior

Odeslat příspěvekod iam4you9 24. 11. 2007 14:06

fuha, tak to ani len netusim... aj mne to lezie na nervy... raz som omylom aj na jedno dal prst a pc sa zapol a potom zase vypnut... otravne...
iam4you9
Junior

Odeslat příspěvekod iam4you9 24. 11. 2007 14:07

ale skus v ovladacich paneloch alebo ja neviem... mozno Quick time nastavenia hp
iam4you9
Junior

Odeslat příspěvekod Viktor Voros 24. 11. 2007 16:21

no ja som si kupoval HP Palillion dv6339eu v juny a pred nedavnom sa mi vyskitol problem. nesiel zapnut notebook. nechchelo sa mu zapnut, netusim preco. obravozka ostala cierna a otebook sa niekolko krat restartoval. skusal som asi vsetko co sa dalo, preinstaloval som OS (vista home premium) a robi to stale. niekedy sa zapne a niekedy nie. bral som ho do predajne a snazili sa mi natlacit do hlavy ze je to chybou OS, ze som si to sposobil sam. zevraj pri uapinani nevie vista najst nejaky .dll a tym ze sa restartuje ho niekedy najde :lol: no ja som sa skoro *****. pekne som sa s nimi pohadal a poslali ho do Polska. chcel by som sa spytat ci tu uz niekto nemal rovnaky problem a ked ano, ako sa to vyriesilo. vopred diki.
Viktor Voros
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod desertfox 6. 12. 2007 14:11

Čau poradí mi někdo?Mam pavilion 6134 a ctecka karet mi nevezme microSD kartu, píše to, že není ovladač pro toto zařízení, jiné druhy karet jsem nezkoušel, páč jinou nemám. Nevím kde ovladač stáhnout..
desertfox
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod sirius1983 7. 12. 2007 20:48

Nevíte jak veliká ramka se dá použít do pavilionů? Je to jen 2 krát 1GB nebo funguje i více, tedy pod 32b Vistou...
sirius1983
Pokročilý

Odeslat příspěvekod sirius1983 9. 12. 2007 10:00

opravdu nikdo nevíte kolik se tam vleze paměti?
sirius1983
Pokročilý

Odeslat příspěvekod maxim 25. 12. 2007 21:26

takze panove, mam nasledujici problem. Nikde nemuzu sehnat ovladace na Quick Launch Buttons pro dv2054ea. Co jsem se docetl, tak je HP stahlo kvuli nejake bezpecnostni chybe. Jestli je to pravda kdovi, ale najit je proste nemuzu. Kvuli nim mam stale jedno nezname zarizeni ve Spravci zarizeni. jde o verzi 006 myslim.

Druha vec je, ze nemuzu nikde najit QuickPlay a ani nemam paru jak jej zprovoznit. NTB byl bez OS, takze s tim ted bojuju a uz mne to prestava bavit. S mou nx7400 nebyly takove problemy.

Za kazdou radu diky
Budiž ti má moc nápomocná...
maxim
Junior

Odeslat příspěvekod CeCo 25. 12. 2007 21:49

Quickplay nenajdes, ten je len na original instalacnych mediach.

Btw, ako moze byt Pavilion bez OS? dv2054ea je totiz s XP Home... (co za finty sa tu snazis presadit?)

C
CeCo
VIP uživatel

Předchozí stránkaDalší stránka