Notebooky HP Pavilion a problemy s nimi..

Diskuze o přenosných počítačích

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

FAQ sekce notebooky: viewtopic.php?f=907&t=1113128
Testy a srovnání procesorů a grafických čipů: viewtopic.php?f=907&t=1105643

Čtěte FAQ, jinak Vašemu tématu hrozí podmínečné uzamčení!

Odeslat příspěvekod 909c04n 26. 3. 2008 14:43

nj, napadlo ma
909c04n
Junior

Odeslat příspěvekod kupce 26. 3. 2008 18:25

mam dv9649em
kupce
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod sirius1983 26. 3. 2008 20:17

no a?
sirius1983
Pokročilý

Odeslat příspěvekod kupce 27. 3. 2008 12:54

no bylo k tomu predchozimu dotazu.. :roll:
kupce
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod sirius1983 27. 3. 2008 13:41

no tak budiž...
sirius1983
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Letadelko 8. 4. 2008 15:20

Zdravím, tak jsem si nainstaloval XP na dv6319. Všechno se mi podařilo rozchodit, kromě Ethernetu a řadiče sběrnice SM. Nejde ani webka ale to je mi celkem putna. Nevíte někdo jak rozjet hlavně tu síťovku a k čemu je vlastně ten řadič sběrnice SM ?
Té lípy se nevzdám!
Letadelko
Junior

Odeslat příspěvekod Letadelko 9. 4. 2008 11:31

Nakonec se mi to nějak podařilo rozchodit, chtělo to ovladače chipsetu a ovladač na ethernet ze stránek Intelu. Dokonce i ta webka se mi podařila zprovoznit.
Té lípy se nevzdám!
Letadelko
Junior

Odeslat příspěvekod OgyDoggy 11. 4. 2008 17:36

já mám hp pavilion dv6655ec. zkouším nainstalovat a zprovoznit xp, ale jaksi to nejde. nainstaloval jsem si normálně xp, pak sp2 a nějaké updaty. nyní jsem si zprovoznil grafickou kartu (gf8400gs) s pomocí upraveného inf souboru. zkoušel jsem všelijakým způsobem zprovoznit zvukovku, ale pořád nic. vyzkoušel jsem tipy, které byli výše, nic, zkoušel jsem různé ovladače, nic. zkoušel jsem si nainstalovat ten uaa něco, a pak ovladače. pak mi to sice napsalo, že nemá ovladače pro tu zvukovku, ale pořád nic. teď se mi u zvuových zařízení objevuje přímo u zvukovky vykřičník, že je špatný ovladač. já zkoušel tolik ovalačů, že jsem buď ten wirdows úplně zblbnul, nebo mám pořád blbé ovladače. prosím, máte někdo šajnu, kde to stáhnu? když tak mi napište na mail bretakral@gmail.com já se sice poksím ještě hledat, ale moc růžově to nevidím.
taky mě štve, že pokud jedu na baterie, tak jede procesor na plné pecky, nemám žádnou možnost, jak jej zpomalit. zkoušel jsem nějakou verzi setfsb, ale nezná ten chipset.
jak to neppůjde sprovoznit, kupuju 2 a více gb ramky, ať visty jedou normálně a neswapujou
učím se co můžu, učím se celý život, snad mi to k něčemu bude
OgyDoggy
Junior

Odeslat příspěvekod OgyDoggy 11. 4. 2008 21:04

k o n e č n ě s e m i p o d a ř i l o n a i n s t a l o v a t t e n z v u k!!! já se snad dneska ještě vožeru, tolik práce s jednou zvukovkou... pokud někdo chce, můžu poslat na mail ty ovladače. jsou pro hp pav dv 6655ec, nevim jestli budou fungovat na jinem, ale asi jo
učím se co můžu, učím se celý život, snad mi to k něčemu bude
OgyDoggy
Junior

Odeslat příspěvekod michee 15. 4. 2008 20:25

Měla bych jeden dotaz k Pavilionu - co s nadměrným hlukem větráčku? Docela mě to ruší při práci - notebook je sice pěkně chladný i poté, co je 6 hodin v provozu, ale připadám si jako někde na větrné hůrce. A pak ještě jedna věc - strašně se mi přehřívá napájecí adaptér - nevím jestli je to normální u pavilionu - u ntb z business řady mi to nedělalo a kamarádčin adaptér u HP 530 je stále chladný, občas lehce teplý. moc děkuji za odpovědi.
Kick the baboon....
michee
Junior

Odeslat příspěvekod sirius1983 15. 4. 2008 21:07

bohužel s tím větrákem toho moc neuděláš, jedině co nejvíce snížit výkon ntb, dále pak možná nějaká pasivní chladící podložka. Měl jsem Pavilion s turionem a adaptér byl tak horký, že jsem ho skoro neudržel v ruce, takže jsem ho vrátil...
sirius1983
Pokročilý

Odeslat příspěvekod DirtyKing 19. 4. 2008 11:09

Omg, to že je adaptér horký nebo studený vůbec ale vůbec ničemu nevadí :-D
DirtyKing
Junior

Odeslat příspěvekod sirius1983 19. 4. 2008 11:13

nicméně nový pavilion má nízké teploty a stejně tak je adaptér je chladnější...
sirius1983
Pokročilý

Odeslat příspěvekod DirtyKing 19. 4. 2008 14:40

To bych tak moc netvrdil .. můj, mámy, kámoše, bejvalky, u všech je to horký ;)
DirtyKing
Junior

Odeslat příspěvekod sirius1983 19. 4. 2008 14:50

horký samozřejmě ano, ale ne tak, že bys ho neudržel v ruce...
sirius1983
Pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka