Notebooky HP Pavilion a problemy s nimi..

Diskuze o přenosných počítačích

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

FAQ sekce notebooky: viewtopic.php?f=907&t=1113128
Testy a srovnání procesorů a grafických čipů: viewtopic.php?f=907&t=1105643

Čtěte FAQ, jinak Vašemu tématu hrozí podmínečné uzamčení!

Odeslat příspěvekod lenka469 2. 1. 2009 14:39

mam problem s mojim hp pavilion, mute button mi zrazu prestal fungovat, teda on funguje ale nemeni pri stlaceni farby a z reproduktora sa z casu na cas ozve dost hlasne prasknutie, aj ked je zvuk vypnuty... nevie mi s tymto niekto poradit?
lenka469
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Letadelko 2. 1. 2009 15:18

lenka469:

Zkus:
1. Vypnout počítač, vytáhnout baterku, vložit a znovu zapnout.
2. Aktualizovat ovladač zvukové karty. (Driver - Audio)
3. Aktualizovat ovladače tlačítek rychlého spuštění. (HP Quick Launch Buttons)
4. Aktualizovat BIOS. (WinFlash for HP Notebook System BIOS)

Ovladače se dají najít tady:

http://welcome.hp.com/country/us/en/support.html

5. Kontaktovat HP.
6. Pokud nic nepomůže tak servis, případně reklamace.
Té lípy se nevzdám!
Letadelko
Junior

Odeslat příspěvekod MarkHoppus 14. 1. 2009 16:46

Prisím vás o pomoc. Mám notebook HP pavilion dv6670ec a asi tak půl roku sem ještě nedokázal rozchodit dvě věcy. Zaprvé Ricoh 5-in-1 card reader, neboli čtečku paměťových karet, stáhl jsem již spoustu ovladačů, ale stejně mě to karty nepřečte, když strčím kartu (MMC) do zdířky jen blikne a nic se nestane, jo mám operační systém Windows XP. Druhá věc je Fingerprint sensor alias snímač otiskl prstů, prosil bych jestli někdo neví jak na něj, protože jsem nenašel vůbec nic. Předem děkuji za jakoukoliv odpověď.
MarkHoppus
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pepos01 21. 8. 2009 17:38

I já přispěji svou zkušeností s těmito NB: koupil jsem z druhé ruky Pavilion dv9000 a po týdnu mi začal zlobit LCD displej.Nakonec se to ale zvrhlo v nemožnost nainstalovat ovladač k VGA ( nVidia GO 7600 ).V servisu bylo nakonec zjištěno, že na vině je vadný čip GK ( u Pavilionů zcela běžné ).Takže byly dvě volby, jak řešit situaci: buď výměna MB za 8.000,- nebo ,,přepájení,, VGA čipu za 4.000,-.Rozhodl jsem se pro druhou možnost ( NB je ,,zatím,, opět funkční, ovšem GK se musí pro jistotu co nejméně zatěžovat ).Můj verdikt je: ač jsou tyto NB líbivé, konstrukce ( větrání ) a vadné čipy VGA je předurčují k ,,nekupování,,.Je to u mne první řada notebooků od HP, která je -odfláknutá-.Ovšem již je příliš pozdě litovat peněz, za které jsem ho koupil..... :-/ .Měl jsem si nechat svůj HP 530 O:-)
S některými lidmi je to jako s motocykly- čím mají menší výkon, tím více jsou slyšet.
pepos01
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zlatyklas 19. 9. 2009 02:02

prosim ta OgyDoggy, nedas mi na teba kontakt -alebo mail

Mam takisto problem s ovladcami grafiky, uz som zabil cely den, urcite davam dobry ovladac pre notebook HP Pavilion dv6408nr davam GO6150, presiel som z visty na xp, musim to uribit asi cez subor inf. MOzem mi vysvetlit ako sa to robi ? dik
zlatyklas
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod t85m 19. 9. 2009 17:23

znamemu som robil HP pavilion, neviem presne aka rada, vravel ze pred rokom za neho dal 30 tisic. Mal procesor od AMD a prehrieval sa jak svina. V zatazi nevydrzal ani 20 minut. Teplota procesora 90 stupnov. Sam sa vypol vzdy. A to bolo v januari, ked som mal v izbe 18 stupnov. Takze tak. Ja osobne HP neodporucam. Na otcovom odisla zakladna doska, na kamaratkinom HP odchadza displej, o vydrzi baterie radsej nic nehovori. Z lacnych NB by som isiel do Asusu.
Uz ani Toshiba nieje to co byvala(myslim v oblasti low end), ale problem je ten, ze vyrobcovia predstavia kazdy mesiac plno novych modelov a myslim, ze vobec netestuju nejaku vydrz a chladenie. Je to proste masová produkcia s cielom predat co najviac za prijatelnu cenu, aj ked je to hovn*
t85m
Junior

Odeslat příspěvekod Slzic 20. 9. 2009 09:24

Nemá smysl Paviliony hanit všeobecně. Mám Pavilion dv7 2190ec, což je 2 měsíce stará záležitost a rozhodně nedochází k vysokému zahřívání ani nadměrnému hluku jako starších řad. Snad se HP poučilo z chyb.
Gigabyte X58A-UD3R, Intel Core i7 930, Noctua D14, 3x2GB/A-Data/1600MHz extreme edition, Sapphire 5850 Toxic/1024MB, WD 320GB Sata2, ST 160GB Sata, Roccat Kone, Roccat Taito, Corsair Power Supply HX520 520W, Thermaltake Soprano DX.
Slzic
Junior

Odeslat příspěvekod swarm 20. 9. 2009 10:00

Mohli by ještě zlepšit ten servis a bude to úplně super :-D - http://notebooky-forum.notebook.cz/view ... hp?t=21948
Diagon Swarm - ~460 zrecenzovaných notebooků od 2007
15,6" Acer V15 Nitro - i7-4710HQ, 16GB RAM, 2xSSD, FHD IPS
14" HP EliteBook 840 G5 - i5-8350U, 16GB RAM, 512GB SSD, FHD IPS
14" ThinkPad T400 - C2D T9900, 8GB RAM, 300GB SSD, WXGA+ LED
swarm
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Slzic 20. 9. 2009 10:03

Četl jsem. To by zasloužilo nakopat někam :-D
Gigabyte X58A-UD3R, Intel Core i7 930, Noctua D14, 3x2GB/A-Data/1600MHz extreme edition, Sapphire 5850 Toxic/1024MB, WD 320GB Sata2, ST 160GB Sata, Roccat Kone, Roccat Taito, Corsair Power Supply HX520 520W, Thermaltake Soprano DX.
Slzic
Junior

Předchozí stránka