Notebooky HP Pavilion a problemy s nimi..

Diskuze o přenosných počítačích

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

FAQ sekce notebooky: viewtopic.php?f=907&t=1113128
Testy a srovnání procesorů a grafických čipů: viewtopic.php?f=907&t=1105643

Čtěte FAQ, jinak Vašemu tématu hrozí podmínečné uzamčení!

Odeslat příspěvekod Kožak 20. 2. 2008 03:12

Zdravím,
mám necelý měsíc dv6670ec s Vistama a zkušenosti jsou zatím spíše pozitivní. Ale když už jsme v tomto threadu:
- větrák je občas až obtěžující (zatím jsem to neřešil, pořád jsem ve fázi zkoumání a objevování:)
- na přední straně jsou dvě zdířky pro 3,5mm jack audio výstup. V nastavení zvuku se komp tváří, že umí SPDI/F. Nabízí několik možností otestování, z nichž ale žádná nefunguje ani na jednom konektoru (prostě to nevydává zvuk přes SPDI/F, jinak bez problémů)
- wi-fi se mi samovolně vždy po nějaké době odpojí a restartuje. Zkouším různé nastavení, zatím bez výsledku.
- hned při prvotní instalaci vyhodily Visty BSOD, a pak už jen hlasily poškozené instalační soubory:-/ Tohle ale spravil telefonát na HP tech. podporu, kde můj problém vyřešili bezplatným zasláním Recovery disku. S jeho aplikací proběhla instalace napotřetí! úspěšně.
A teď dotazy:
je možné omezit či zrušit zásahy VeriSoftu do běhu systému a při tom ponechat přihlášení otiskem prstu?
když to má zdvojený výstup audio, umí to quatro zvuk (přední/zadní)?
dá se někde nastavit automatické přepnutí schéma napájení?
můžete mi doporučit nástroj na údržbu systému (Vista) jako byly třeba Norton Utility?
předem díky za reakce
Kožak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod iam4you9 20. 2. 2008 10:43

K tomu nastroju na udrzbu visty: http://www.tweakvista.com je to free, a dokaze to vela veci. Este som to neskusal, je na to mini-recenzia v casaku computer. Asi tak, ale idem si to stiahnut...
iam4you9
Junior

Odeslat příspěvekod CeCo 20. 2. 2008 14:00

- SPDIF je integrovan v HDMI ;)
- Vetrak - to je AMD... Mal som dv6680 i dv6670 a Intel Pavilion bol tichsi
- WiFi - skus nastavit plny vykon WiFi (v napajani)
- BSOD - obcas sa to na Pavilionoch stane, uz som im to vravel...
- Verisoft - nie.
- audio vystupy su predpokladam len interna rozdvojka, nepojde quatro
- auto prepnutie - NIE. Akurat si vo Viste mozes pre kazdy profil nastavit beh na bateriu a beh na prud pre kazdy z profilov.

C
CeCo
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Noclaf 21. 2. 2008 09:37

Ad verisoft - co mas na mysli tim omezenim zasahu do behu systemu? Pokud mas na mysli to neustale nabizeni ulozeni hesla, tak to vypnout jde.
SI ALTERUM SIT OPTANDUM, MALIM EQUIDEM INDISERTAM PRUDENTIAM QUAM STULTITIAM LOQUACEM
Merida AM 3000D 2008 + Sigma Sport Mirage EVO X;
Noclaf
Junior

Odeslat příspěvekod kevin19 21. 2. 2008 20:44

Ja mam pavilion 6670ec.. a dnes sa mi na nho podarilo nainstalovat windows xp,,, z polskej stranky

http://forum.idg.pl/index.php?showtopic=114920

sa mi podarilo najst ovladace, ale nefunguje mi wifi adapter,
vie mi niekto poradit? je to asi v tom, ze doska a procak su platformy AMD, a nie INTEL ako je na tej stranke, v mojom notebooku je AMD TURION TL58, tak kto mi vie poradit, aky ovladac mi treba aby som spusil WIFI?

Alebo je tu niekto taky, kto dal dokopy na 6670ec XPcko a ma vsetky ovladace pokope? VElmi by mi tym pomohol

Moje ICQ: 304254523.

Dakujem
kevin19
Junior

Odeslat příspěvekod vomada 21. 2. 2008 23:27

Kto hlada najde:)
http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/soft ... 54&lang=sk mas tam driver na tu wifinu. skus to a potom napis ci ti uz ide cus:D
NB: Toshiba Satellite U500-17E,Mobil: Nokia N82,Foto: Panasonic TZ-2, Auto: BMW E36,TV: Samsung 32A559, Zabava: Xbox360 60GB

,,Sto ludi, Sto chuti´´ :)
vomada
Junior

Odeslat příspěvekod kevin19 22. 2. 2008 06:44

:) to nie je ovladac, ale asistent pripojenia..

je to sice drivw network, ale nie je to toto. :)

tu stranku teda to co je na nej poznam naspamat, pre xp je tam vyuzitelne nic, touchpad nepotrebujem instalovat... taze mi ta stranke ja na hovn..
kevin19
Junior

Odeslat příspěvekod kevin19 26. 2. 2008 09:10

je tu niekto, kto mi poradi ako nainstalujem ZVUK na HP Pavilion dv6670ec ??

Samozrejme pre Windows XP, procesor v nom je AMD TURION TL58, podarilo sa mi nainstalovat wifi, kameru, bluetooth,citacku odtlackov, citacku kariet.

ALe Zvuk stale neviem nainstalovat, + neviem nainstalovat ani Modem (ten mi ale netreba) a LAN..

Pomoze mi s tym niekto? AK ano, ICQ 304254523.

Dakujem

Rozhodol som sa prejst z Visty na XP.. a proste je tam citelny rozdiel v rychlosti, ale chyba ten zvuk samozrejme, LAN ani tak nie, este stastie ze mam Wifi
kevin19
Junior

Odeslat příspěvekod mimithi 26. 2. 2008 09:31

mam ten isty problem, rozhodla som sa prejst z visty na XP a zvuk mi nejde. Stiahla som z netu ovladace na 6670ec ale tie nefunguju. Poradte niekto co treba urobit. :?:
mimithi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kevin20 26. 2. 2008 09:50

das mi na Teba nejaky kontakt?? preinstalovala si to sama, alebo to niekto iny robil? Mas pokope ovladace na vsetko ostatne?

moje icq: 304254523
kevin20
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod CeCo 26. 2. 2008 14:10

kevin20:
Brzdi, kontakt tu mas uz parkrat.

C
CeCo
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Noclaf 26. 2. 2008 14:26

HP dv6690

Mam ponekud zvlastni problem s ovladaci BT : Vse fungovalo OK pri spousteni BT a WiFi OK. Pak jsem poprve pouzil BT - pokusil jsem se spojit s telefonem. V tu chvili zacal chtit ovladace a chtel je pokazde, kdyz se BT modul i jenom zapnul spolecne s WiFi. Tak jsem stahl sp37085.exe (HP Integrated module with Bluetooth wireless technology for Vista - verze 6.0 REV H ). Nainstalil, vse OK. Restart. Pustim WiFi+BT....a zase chce ovladace na BT... :(
BT mam ted samozrejme vypnute, aby se pokazde kdyz pouzivam WiFi neshanel ntb po ovladacich, ale rad bych BT pouzival... Kde sehnat teda ty spravne ovladace?
SI ALTERUM SIT OPTANDUM, MALIM EQUIDEM INDISERTAM PRUDENTIAM QUAM STULTITIAM LOQUACEM
Merida AM 3000D 2008 + Sigma Sport Mirage EVO X;
Noclaf
Junior

Odeslat příspěvekod uniservisviki 27. 2. 2008 22:16

http://www.pcforum.sk/ovladac-na-hp-dv6 ... 26127.html
skuste toto a ked to pojde tak dajte vediet, mam tiez pavilion dv6670ec a chcem sa zbavit visty.
uniservisviki
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod JanHavlicek 28. 2. 2008 14:54

Co se týče toho ovladače zvuku na XP, je to poměrně jednoduché, jenom na to přijít, mě to taky zabralo docela dost času.

Je nutné prvně nainstalovat MS UAA (zde)
Restart PC. Pokud vám hned nevyskočí hlášky o novém HW, kterým už je konečně ten zvukový kodek, tak musíte do správce zařízení, tam najet do kategorie "systémová zařízení" a budete tam mít jednu položku s názvem tuším "systémové zařízení", u kterého bude malý žlutý vykřičník. Stačí na to kliknout pravým tl. myši, dát aktualizovat ovladač a nechat automaticky vyhledat v PC. Nainstaluje se driver UAA sběrnice a měly by začít skákat hlášky o novém audio HW.
JanHavlicek
Junior

Odeslat příspěvekod kupce 7. 3. 2008 08:15

dobry den, vcera jsme koupil HP Pavilion dv9649em a mam 2 dotazy, je rychlejsi na XP nebo Vistach? a druhy od zapnuti do vypnuti fuci vetrak na plno coz celkem rve neni nejaka aplikace ktera by to regulovala dle potreby?dekuji
kupce
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka