Acer 5520 a Win XP

Diskuze o přenosných počítačích

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

FAQ sekce notebooky: viewtopic.php?f=907&t=1113128
Testy a srovnání procesorů a grafických čipů: viewtopic.php?f=907&t=1105643

Čtěte FAQ, jinak Vašemu tématu hrozí podmínečné uzamčení!

Odeslat příspěvekod mrlicker 19. 9. 2007 13:31

My jsem si nestezovali, vsechno je okej, akorat se nam nelibilo ze v ovladacih od grafiky jde upravovat pouze rozliseni.

Btw diky za odkazy :wink:, az budu u ntb vyzkousim
Core 2 Duo E6750 2,66GHz | 2x DDR2 1024MB 1066MHz Kingmax |
PALIT X1950GT 512MB GDDR3 (256bit), PCI-E | MB GIGABYTE P35-DS3 | SEAGATE 320 GB BARRACUDA SATAII |
LG MT LCD 19" L194WT | BLUESTORM II - FORTRON 500W ATX | COOLERMASTER Elite 330
mrlicker
Junior

Odeslat příspěvekod Michael N. 19. 9. 2007 17:38

alximiq: tady si nikdo nestezuje.. jen se snazime.... .)
Michael N.
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ---> ondratel <--- 19. 9. 2007 22:33

vsechny ty drivery co tam sou - sou totozny pro Vistu i XP - takze na Viste budou mit stejnej ***** - tedy moznost pouze zmenit rozliseni
---> ondratel <---
Junior

Odeslat příspěvekod alximiq 19. 9. 2007 22:50

vyskusal by som tie omegy :wink:
I`m not like them, but I can pretend..
alximiq
Junior

Odeslat příspěvekod stanley87 20. 9. 2007 10:48

CeCo píše:Mate snad jasne napisane, ze notebook nepodporuje XP, tak naco ste si ten notas kupovali? Acer jasne napisal, ze sa s tym zaoberat nebude...

tak to by ma zaujimalo, ze kde to je napisane...
http://global.acer.com/products/notebook/tm5520.htm ...tu je napisane, ze "Acer recommneds Vista Bussines", ale ak pojdes trochu nizsie, tak je tam aj XP Pro SP2, a presne tento OS som instaloval..a nikde nie je napisane, ze nepodporuje XP

alximiq píše:ja osobne mam TM5720g s grafarnou X2500 a oboje mi fici bez problemov..

a aky mas OS?? pouzivas empowering technology?? ovladace na grafiku si pouzil ktore??? skusal si na tom NB pouzivat nejake narocnejsie aplikacie a hry??? skusal si uz tie omega drivers??

..co sa tyka Visty, tam mne by to az tak nevadilo, ze by som mal Vistu...ale to bude ten isty efekt
..mne ani nevadi, ze mozem nastavit len rozlisenie, mne vadi, ze ked si pustim hru, tak mi padne XP - modra obrazovka a napise ze problem s driverom ati2dvag
stanley87
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod alximiq 20. 9. 2007 13:11

mam WIN XP sp2, empowering mam komplet nainstalovany,ale moj book empowering narozdiel od toho 5520g podporuje,cize s tym nemam problem.. Dokupil som 1gb ram a hram na tom aj novsie hry,ovsem so znizenymi detailami..
Na tych Omega driveroch ide vsetko OK,nechapem,preco to proste nevyskusate.. Ide tam dokonca nastavit POWER PLAY a kopec inych veci..
alximiq
Junior

Odeslat příspěvekod stanley87 21. 9. 2007 09:27

alximiq píše:Na tych Omega driveroch ide vsetko OK,nechapem,preco to proste nevyskusate.. Ide tam dokonca nastavit POWER PLAY a kopec inych veci..

..tak to potom vyskusam
stanley87
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod scode 21. 9. 2007 13:16

chci si ten tm5520g koupit, nemáte s ním nikdo žádnej problém, nebo nevíte o něčem proč bych si ho kupovat neměl :D :D :D
scode
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod alximiq 21. 9. 2007 13:20

este ma tak napadlo,ze pokial ATI TRAY TOOLS dokaze CCC nahradit,takze neviem,v com je problem...
alximiq
Junior

Odeslat příspěvekod stanley87 21. 9. 2007 17:57

scode píše:chci si ten tm5520g koupit, nemáte s ním nikdo žádnej problém, nebo nevíte o něčem proč bych si ho kupovat neměl :D :D :D-/quote]

..precitaj si tento topik a uvidis :wink:
stanley87
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod terka007 24. 9. 2007 18:54

Tak co?? Nejaky pokrok s ovladacema. Uz nekdo vyzkousel ty omega driver??
terka007
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jenca 4. 10. 2007 19:01

Ahoj, jak se zbavim toho preinstalovaneho Linuxu na tomto notebooku? Chci tam hodit XP, ale nevidi mi v instalaci disk,jak je tam ten linux preinstalovany. Dik za odpoved
Jenca
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Michael N. 5. 10. 2007 10:28

mam mensi problem. za boha tam nemuzu dostat omega driver... uz ati tray tools i multi ress se nainstalovalo.. ale kdyz se me to ptalo jestli uz chci nainstalovat driver.. tak nic "jakoby" neprobihalo.. a potom mi to napsalo vse v poradku.. ale po restartu to nenaslo zadny driver.. :( uz si nevim rady..
Michael N.
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Michael N. 5. 10. 2007 10:29

Jenco... zkus instalacku XP se servis. pack. 2 ..

zrejme to nevidis kvuli sata
Michael N.
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jenca 5. 10. 2007 15:30

Michael N.: Dikec, uz mi to jede v pohode, nejak jsem na to dosel sam, taky jsem si rikal, ze tam nebude sata a s SP2 vpoho.
Jinak mam ten notebook od vcerejska a jsem spokojeny, vse zatim jede, tak jak ma, ovladace na XP byly dokonce prilozene na cd v krabici.
Jo a kterym programem jste nahradili Acer ePower management ve Win XP?
Jenca
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka