HP 6720s

Diskuze o přenosných počítačích

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

FAQ sekce notebooky: viewtopic.php?f=907&t=1113128
Testy a srovnání procesorů a grafických čipů: viewtopic.php?f=907&t=1105643

Čtěte FAQ, jinak Vašemu tématu hrozí podmínečné uzamčení!

Odeslat příspěvekod n00BiK 10. 10. 2007 08:38

Zdravím, potřeboval bych veškeré funkční ovladače, které se vám podařilo sehnat na notebook HP Compaq 6720s pro Win XP. Pokud by to bylo možné tak mi je prosím zašlete na HpAc.H@seznam.cz Předem děkuju
n00BiK
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod CeCo 10. 10. 2007 11:54

http://www.hp.cz a dole najdes "ovladace...". Pokracuj teda tam.
Donasku domov nerobime.

C
CeCo
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod izers18 10. 10. 2007 14:55

CeCo píše:www.hp.cz a dole najdes "ovladace...". Pokracuj teda tam.
Donasku domov nerobime.

C

Jsou tam jen na Visty. Takovýto odkazy jsou na nic...Bohatě by stačil ovladač na sítovku...Nemáte někdo?????
izers18
Junior

Odeslat příspěvekod CeCo 10. 10. 2007 15:19

Otazka 1 - naco si si kupil notebook, ktory ma napisane "supports Windows Vista only", ked si vedel ze tam das XP?
Otazka 2 - co takto skusit vyrobcov danych zariadeni pripadne Windows Update?

C
CeCo
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod izers18 10. 10. 2007 15:38

CeCo píše:Otazka 1 - naco si si kupil notebook, ktory ma napisane "supports Windows Vista only", ked si vedel ze tam das XP?
Otazka 2 - co takto skusit vyrobcov danych zariadeni pripadne Windows Update?

C

Pač co bylo posláno dodavatelem, tak bylo v popisu support Windows XP atd...

Zkusím je
EDIT...jinak ovladače přímo od výrobce také zkušeno.
Sítovka je nalezena,ale nefunguje. Když dám IP růčo či to nechám na DHCP, tak prostě nic
izers18
Junior

Odeslat příspěvekod red_dwarf 11. 10. 2007 17:59

Dobry den,

chtel bych se zeptat na neco k tomuto notebooku.

1) Nasel jsem tento model za 17 000, je to dobra cena?
2) Mam doma nx7400 a jsem spokojen. Hlavne kvalitou materialu. Zajimalo by me proto, jak je na tom tento model? HP je svou kvalitou povestna,tak predpokladam,ze tomu tak bude i u tohoto modelu.
3) Pocitac potrebuji pro pritelkyni. ktera bude pouzivat Office, Internet, pousteni filmu,uprava fotek, hry nejspis vubec. Urcite vyuzije wifi, BT a ctecku SD.3 USB sloty taky nejsou k zahozeni. Je tento notebook v cenove hladine do 17 000 vhodny?
4) Nebudou Visty prilis zahlcovat pamet, kdyz beru v potaz to, ze grafika je sdilena a pamet "jen" 1GB?
5) Jak je na tom s vydrzi baterie?

Vim, ze jsou to mozna stupidni otazky, ale nerad bych kupoval zajice v pytli a radsi se zeptam nekoho, kdo tomu rozumi, nebo kdo ma zkusenosti...za to nic nedam ;)

Diky moc za pripadne odpovedi
red_dwarf
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hellersimon 12. 10. 2007 00:49

Jak ste tam dostali ty XP? Mě to instalačku vůbec nechce bootovat... dík
hellersimon
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hellersimon 12. 10. 2007 00:50

Jak ste tam to XP dostali, mě to na tomhle noťasi vůbec nechce bootovat instalačku....
hellersimon
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod izers18 12. 10. 2007 01:04

V Biosu dej NAtive SATA disable a nabootuj a je to :wink:
izers18
Junior

Odeslat příspěvekod hellersimon 12. 10. 2007 01:36

Teď mi to pro změnu píše, že prgram neběží v dos módu, jinak se to furt nebootuje, ale manuálně přes dos (D:setup.exe) to píše tohle...
hellersimon
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Skye 12. 10. 2007 17:04

dwarf: podívej se na můj příspěvek o stránku dál. Jinak zde je podrobná recenze: http://www.notebookreview.com/default.asp?newsID=3951

Co se Visty a paměti týče, tak 1GB pro běžné věci stačí.
Skye
Junior

Odeslat příspěvekod chiara 16. 10. 2007 16:56

Trochu jiný dotaz k HP 6720s.... vím, že to není CD přehrávač, ale reproduktor mi hraje nějak potichu i při zvýšení hlasitosti na dolní liště.
chiara
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod FrancoJ 23. 10. 2007 14:07

Na ten notebook su instalacne veci z 6710s ale nepojde ti to ak by si chcel nejake ine ovladace tak ti poviem kde ich stiahnes, daj vediet ci ich chces? na Email alebo na ICQ,
FrancoJ
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MorTo 25. 10. 2007 20:42

Uz som skusal naozaj vsetko, na tej "prehladnej" stranke HP su fakt len Visty, skusal som instalovatz 6710 ale nesiel mi ani jeden jediny ovladac (okrem touchpadu), pocul som aj ze treba updatnut bios koli sietovke, ale to mi tiez nevyslo lebo zevraj v pc je novsi, tak teda naozaj neviem. Visty tam nechcem trieskat a nikde nebola ani zmienka o tom ze Vista only... toto znasilnovanie do Visty ma fakt nebavi... ak sa niekomu nieco podarilo pls ozvite sa...

https://online.asbis.sk/default.asp?cls ... tiid=48938
HP Compaq nx 7400 CD, Core 2 Duo 5500, 1 GB RAM, 120 GB HDD
MorTo
Junior

Odeslat příspěvekod M3dz!k 20. 11. 2007 22:32

Jakto ze niesu ovladace? Na stranke HP su na 6720s ovladace pre WinXP Pro... a niektore boli pridane este v lete, ine aktualizovane v septembri/oktobri... Predtym tam neboli? Alebo nesli? Priatel si ide toho boocka kopit. Pravdupovediac, teraz som trochu zmateny o..O

Dakujem za odpovede a prajem prijemny den
M3dz!k
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka