HP 6720s

Diskuze o přenosných počítačích

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

FAQ sekce notebooky: viewtopic.php?f=907&t=1113128
Testy a srovnání procesorů a grafických čipů: viewtopic.php?f=907&t=1105643

Čtěte FAQ, jinak Vašemu tématu hrozí podmínečné uzamčení!

Odeslat příspěvekod CeCo 16. 12. 2007 23:07

Zdrama? No co ja viem, tak v CR stoja 250Kc (http://www.infocall.cz).
Kazdopadne to funguje, uz som to vyskusal (nie raz).

C
CeCo
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod xroot 17. 12. 2007 01:12

Ja mam sve originalni win xp, v ramci licence msdnaa nebo jak se to jmenuje je mam od skoly zdarma, mam moznost mit i visty ale nejak me to neoslovilo. Jinak jsem vzal tento notebook hlavne proto bez os, ze ho meli narozdil od toho s vistama skladem. Chtel sem puvodne ten s vistama a udelat to jak ty, protoze ta licence co mam neni uplne bez omezeni.
Jinak uz sem ten problem vyresil, podobne jak mi tady bylo radeno, naistaloval jsem ten UAA, pak jsem zkusil i ty ovladace a kdyz nesly sem si uvedomil, ze se rozbalili na disk, tak sem je nasel a nacpal je tam rucne pomoci spravce zarizeni. No docela opruz, nato ze win xp jsou oficialne podporovany:-(
フルメタル パニック!
xroot
Junior

Odeslat příspěvekod czervv 17. 12. 2007 09:38

CeCo: Nemam to overene, ale pres HP mi garantovali zdarma, ale jak rikam, nemam to overene.
czervv
Junior

Odeslat příspěvekod michalides999 25. 12. 2007 12:43

Ja mam tiež 6720s s Vista Busines a pravdupovediac som z nej blbý-chcem tam XP-čo mám vlastne robiť lebo som v tej problematike začiatočník? a okrem toho stále pýta Bluetooth peripheral device. Dal som to jednému "odborníkovi" a ten mi už aj zmazal záložné súbory a stále nevieme ako Vistu dostať von a dať tam XP. Keď som to kupoval malo to byť čisté-vista je vraj bunus-pekne ďakujem na neho !!!
Díky za rady
michalides999
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mr.martens 25. 12. 2007 12:57

Zdravím potřeboval bych pomoci, při instalaci XP Na NB HP 6720s v modré obrazovce vše normálně instaluje až ke konci se mi objeví chyba že to bylo ukončeno a blablabla. píše to chybu:

pci.sys adress F85490BF base at F8542000, date stamp 3b7d855c

Windows jsem normálně instaloval předtím několikrát na normální pc a vše bez problémů. Tak nevím pakliže někdo víte čím by to mohlo být napiště děkuji příjemné prožití svátků.
mr.martens
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod michalides999 25. 12. 2007 14:31

mne to robí presne to isté a vraj je problém v tom že Vista nepustí k sebe XP
michalides999
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod CeCo 25. 12. 2007 15:41

Treba odstranit Vistu ;) Stejne ta downgrade licencia vyzaduje pouzivanie len jedneho OS na disku (samozrejme pokial nemate separatne XP).

C
CeCo
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod mr.martens 25. 12. 2007 15:52

Měl bych prosbu jak mám aktualizovat bios, lépe řečeno nastane mi tam problém, ovladač mám stáhlý z hp, rozbalený vše ok, po rozbalení tam je několik instalaček dle média, potřebuji usb tak to jsem zvolil zformátovalo mi to usb, nahrálo tři soubory, ovšem zapnu NB najede to na upgrade ovšem upgrade již nelze provést? píše to toto: cannot read from disk. Please make sure you are using the correct disk. Což mi není jasné co to po mě chce?? A potřebuji bios aktualizovat abych tam hodil xp kde se mi právě při té instalaci nastane chyba. Díky
mr.martens
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod michalides999 25. 12. 2007 16:45

ako teda odstránim Vistu z disku - poradte
michalides999
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod michalides999 25. 12. 2007 17:04

CeCo
- help
- pojde mi teda Xp na tom notebooku?
- jeden čavo mi povedal že nemám šancu, že HP blokuje tieto typy strojov proti XP-nepodporuje
michalides999
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod CeCo 25. 12. 2007 17:40

6720s XP podporuje (posli cava dokelu). Tympadom je problem medzi klavesnicou a stolickou.

C
CeCo
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod michalides999 25. 12. 2007 17:48

verím Ti ale poroaď ako vykynožim Vistu
dík
michalides999
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Scroll 31. 1. 2008 23:55

Zdravim, mam mensi problem s timdle nb. Nainstaloval jsem na nej Win XP, ovladace jsem vsechny nasel, az na jeden. Porad mi to ukazuje otaznik u "zarizeni typu modem na sbernici HD audio". Hledal jsem neco na netu,ale reseni jsem nenasel, nevite jakej ovladac by pomohl?
A mam jeste jeden problem, Win XP jsem instaloval s vypnutym Native SATA v Biosu, ale kdyz to ted zapnu a nabihaj win, tak skoci modra smrt :(. To me stve vic teda.

Tak diky za kazdou informaci.
They Can’t Stop Us
Let ‘em Try
For Heavy Metal
We Will Die!
Scroll
Junior

Odeslat příspěvekod HonzaM 2. 2. 2008 12:24

ten modem mě to hlásilo taky. Dej vyhledat automaticky na internetu a stáhne si to samo :wink:
HonzaM
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod nick.n 3. 2. 2008 20:43

Cau, chtel bych se zeptat jak velky rozdil je mezi lesklym a matnym displejem u tohoto notebooku? Vyplati se priplatit nejakou tu korunu za matny displej? Dekuji za odpovedi
nick.n
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka