Vypnutí displaye pri zavreni krytu notebooku.

Diskuze o přenosných počítačích

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

FAQ sekce notebooky: viewtopic.php?f=907&t=1113128
Testy a srovnání procesorů a grafických čipů: viewtopic.php?f=907&t=1105643

Čtěte FAQ, jinak Vašemu tématu hrozí podmínečné uzamčení!

Odeslat příspěvekod Lukyn_007 7. 10. 2007 12:30

Ahoj..mam Amilo Pa1510..kdyz zavru notebook nevypne se mi display a ve windows v nastaveni napajen->upresnit->pri uzavreni krytu prenosneho pocitace neni moznost vypnout obrazovku...moh byste mo nekdo prosim poradit? Existuje na to nejaky programek, nebo co stim? prijde mi trosku zbytecny, aby byl display zaplej, kdyz je kryt notebooku zavreny.
Lukyn_007
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Džefo 7. 10. 2007 16:46

Aky mas OS? Mas tam vsetko nainstalovane? Ja som mal tiez podobny problem, a az po nainstalovani vsetkych driverov (hlavne grafiky) sa mi tam objavila volba "vypnut LCD pri zavreti krytu"
Džefo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod skvedo 7. 10. 2007 17:10

ja mam se zaviranim krytu za behu spatnou zkusenost, teplo ktere de z nb nedela dobre LCD
existuje programek displejpoweroff
tady sem ti ho nahodil
http://disk.jabbim.cz/skvedo@jabber.cz/ ... werOff.exe
Mb:SE K550i + Navibe GB735 GPS
PMP: Cowon iAudio D2 4GB+16GB SDHC+Boxwave ClearTouch™ Anti-Glare + SENNHEISER MX 65 VC Street II
NB: Lenovo Tp SL410+ 19" LCD LG W1952TQ-PF; Kubuntu 11.04
skvedo
Junior

Odeslat příspěvekod marz 7. 10. 2007 21:22

Já používám HotKeyP - je to prográmek, kde si můžeš nastavit vypnutí display při stisknutí určité kombinace kláves. Což znamená, že bys musel vždy před zavřením krytu stisknout nějaké klávesy, on by se vypnul a ty bys mohl zavřít kryt....
I blbci letí vzhůru!!!
Je lépe bojovat holýma rukama, než být poražen při nabíjení pušky. - Kulhánek (Cesta krve)
marz
Junior

Odeslat příspěvekod skvedo 7. 10. 2007 21:39

2 marz: ja sem myslel, ze kryt neni pobre zavirat za chodu vubec, a pokud chce clovek displej vypnout (treba kdyz necha nb pracovat a jit pryc) tak to udelat nejakym takovymto programkem
Mb:SE K550i + Navibe GB735 GPS
PMP: Cowon iAudio D2 4GB+16GB SDHC+Boxwave ClearTouch™ Anti-Glare + SENNHEISER MX 65 VC Street II
NB: Lenovo Tp SL410+ 19" LCD LG W1952TQ-PF; Kubuntu 11.04
skvedo
Junior