Co si myslíte o tomto NTB

Diskuze o přenosných počítačích

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

FAQ sekce notebooky: viewtopic.php?f=907&t=1113128
Testy a srovnání procesorů a grafických čipů: viewtopic.php?f=907&t=1105643

Čtěte FAQ, jinak Vašemu tématu hrozí podmínečné uzamčení!

Odeslat příspěvekod Pointmann 24. 11. 2007 20:09

Za ty prachy se mi dost zamlouvá i desingově.Myslíte že do měsíce tu nic lepšího nebude nebo mi doporučíte něco jinýho za ty prachy do 33 000kč?díkec
Procesor:
Intel Core 2 Duo T7500 s frekvencí 2,2 GHz
L2 cache 4 MB
FSB 800 MHz

Čipset:
Intel PM965 Express

Paměť:
2 x 1 GB DDR2 667 MHz
2 sloty pro max. 2 GB
1 x 1 GB RBS (Intel Turbo Memory Modul)

Pevný disk:
250 GB, 5400 RPM
Serial ATA rozhraní

Mechaniky:
DVD±RW

Displej:
17" WSXGA+ TFT LCD
Rozlišení až 1680 x 1050 bodů
Technologie ACV (Amazing Crystal Vision)

Grafická karta:
NVIDIA GeForce 8600M GT s 512 MB paměti

http://www.alza.cz/notebook-msi-gx700px ... d83357.htm
Pointmann
Junior

Odeslat příspěvekod CeCo 24. 11. 2007 20:32

Na ake pouzitie to ma byt?

C
CeCo
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Letadelko 24. 11. 2007 21:11

Na hry a podobné ptákoviny by byl fajn ale výdrž 2hod. je málo, bude hodně topit a celkem se pronese. Navíc má oficiální podporu pouze pro instalaci Vist, takže připočítej cenu za systém. Pokud jsi více doma jak na cestách, tak radši pořiď/upgraduj desktop a na cesty sežeň nějaký menší a slabší NB.
Té lípy se nevzdám!
Letadelko
Junior

Odeslat příspěvekod Pointmann 24. 11. 2007 23:52

hry a tak,víte co pro mě se spíš hodí NTB než desktop,ptž rád si občas sednu s rodičama v obýváku,ptž s něma moc nejsu a su na komplu.a dva počítače mi nekoupí.hodí se mi to být mobilní a je to in
Pointmann
Junior

Odeslat příspěvekod CeCo 25. 11. 2007 01:35

Moment - s rodicmi nie si casto, ale ked k nim ides tak s notasom? No to je trochu zvratene (aspon podla mna)...

To ze je to "in" je sup a fuk... Zrovna dnes mi jeden znamy zo zahranicia pisal, ze si zohnal iPhone, lebo "vsetci v jeho rovnocennom postaveni ho maju" - nevyuzije ho, bude mu nanic, kazdu chvilu ho bude dobijat - ale ma iPhone... A podobne aj s notebookom - pokial ho niekto naozaj potrebuje tak prosim; ale je naozaj nutne, najma ked to ma byt na hry?

C
CeCo
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Letadelko 25. 11. 2007 09:36

No ono je to krásné, že budeš mobilní , in a občas si sedneš do obýváku (K těm rodičům... I desktop má tlačítko vypnout :) ) Ale počítej s tím, že teď ti na něm pojednou nové hry třeba na střední detaily. A za rok se může stát že ti nejnovější hry nepojedou vůbec. Kromě Mechaniky, HDD, a ramky na NB v podstatě nic nevyměníš. Navíc je cena za mobilitu vykoupena např.kvalitou displeje. Nebo si vyliješ kofolu na klávesnici a máš problém. Takže pro tvoje použití ti doporučuju jedině desktop. A časem si můžeš pořídit např. PDA. Rozhodnutí je samozřejmě na tobě.
Naposledy upravil Letadelko dne 25. 11. 2007 13:28, celkově upraveno 1
Té lípy se nevzdám!
Letadelko
Junior

Odeslat příspěvekod nosiris 25. 11. 2007 13:17

no ten not je dobrej :)
ale te důvod proč mít nota :) no nvm :) podle mě to je blbost :)
nosiris
Mírně pokročilý