Fingerprint - přihlašování do Windows

Diskuze o přenosných počítačích

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Jakub Řeřicha 30. 11. 2007 19:33

Zdravím,

koupil jsem si notebook HP Pavilion se čtečkou otisků a nevím, jak nastavit, abych se takto mohl přihlašovat do windows vista :oops:

Předem díky za radu.
HP Pavilion dv6680 - C2D T5250, 2GB DDR2, 160GB HDD, GF 8400M GS, WiFi, HDMI, Vista Home Premium, Logitech VX Nano Cordless Laser Mouse
Jakub Řeřicha
Junior

Odeslat příspěvekod qwertysimo 1. 12. 2007 07:53

ked som naposledy predal zakaznikovi notebook s citackou odtlackov prstov a s predinstalovanym win, po zapnuti sa okrem inych zobrazil aj sprievodca nastavenim prihlasovania vyuzitim odtlacku. nezobrazilo sa ti nieco take? preklikal si sa v nastaveniach bezpecnosti/prihlasovania? co na to manual a web vyrobcu?
qwertysimo
Junior

Odeslat příspěvekod froggie 1. 12. 2007 08:08

treba mat nainstalovany ovladac FingerPrint Reader, programy HP Credential Manager a HP Protect Tools Security Manager
froggie
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod CeCo 1. 12. 2007 09:23

froggie:
No zrovna tieto programy najdes na Pavilione pod ich originalnymi nazvami od vyvojara VeriSoft ;)

Jakub:
Hladaj "Verisoft cosi"...

C
CeCo
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Jakub Řeřicha 1. 12. 2007 12:51

ovladače nainstalované mám, Verisoft access manager také, otisky prstů zaregistrované a i zaškrtnuté "use Verisoft to log on to windows" a stále nic :(
HP Pavilion dv6680 - C2D T5250, 2GB DDR2, 160GB HDD, GF 8400M GS, WiFi, HDMI, Vista Home Premium, Logitech VX Nano Cordless Laser Mouse
Jakub Řeřicha
Junior

Odeslat příspěvekod dano321 1. 12. 2007 15:27

tak ma napadla taka blbost:

klincom ti zarypen do tvojej citacky a nedostanes sa do vlastneho notebooka?
je to tak? ci potom sa to da nejako obijst pri poskodeni citacky otlacu prsta?
dano321
Junior

Odeslat příspěvekod Jakub Řeřicha 1. 12. 2007 18:31

Počítač spustím úplně normálně, ale když už tam mám tu čtečku, tak jí chci využít místo hesla. Buď při nabíhání windows anebo ještě lépe hned po spuštění PC.
HP Pavilion dv6680 - C2D T5250, 2GB DDR2, 160GB HDD, GF 8400M GS, WiFi, HDMI, Vista Home Premium, Logitech VX Nano Cordless Laser Mouse
Jakub Řeřicha
Junior

Odeslat příspěvekod Noclaf 1. 12. 2007 19:03

Ja si koupil 6690 se cteckou a bylo to takhle - nejdriv jsem se musel prihlasit heslem. Pak ve woknech jsem protahl prst cteckou a pustil se ten Verisoft. Nastavil jsem prstiky a od te doby mam na logovaci obrazovce dve ikony - jedna s mym uzivatelskym jmenem (ta jde pres heslo) a druha modra s necim jakoze mas pouzit fingerprint (nemam notas u sebe a ten napis si nepamatuju). No a staci protahnout prst cteckou a automaticky me to naloguje.
SI ALTERUM SIT OPTANDUM, MALIM EQUIDEM INDISERTAM PRUDENTIAM QUAM STULTITIAM LOQUACEM
Merida AM 3000D 2008 + Sigma Sport Mirage EVO X;
Noclaf
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iam4you9 1. 12. 2007 19:55

ja to mam tak, ze prejdem prstom po nej a spusti sa mi automaticky verisft. Dv6590ea
iam4you9
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků