Jakej notebook do školy, na hudbu, film a občasné hraní?

Diskuze o přenosných počítačích

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

FAQ sekce notebooky: viewtopic.php?f=907&t=1113128
Testy a srovnání procesorů a grafických čipů: viewtopic.php?f=907&t=1105643

Čtěte FAQ, jinak Vašemu tématu hrozí podmínečné uzamčení!

Odeslat příspěvekod Danny02 10. 12. 2007 23:26

Jo za tu cenu díyk moc:)
Na práci: počítač
Na volání: telefon
Na hraní: playstation
Danny02
Junior

Odeslat příspěvekod nosiris 10. 12. 2007 23:38

Danny02 no hele to MSI ta 15,4 myslel si Gx610 že??? no hele rozjedu na tom UT3 na 1280x800 na střední detaily...
a to že to má 5.1 zvuk je pravda např přez ten HDMi konektor bez problému....
ale velká nevýhoda tohoto notu je baterky max 2hodiny ve wordu
ale jinak můžu doporučit
nosiris
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Danny02 10. 12. 2007 23:51

nosiris: jo ten..super a jak je to ze zahrivanim? :)
Danny02
Junior

Odeslat příspěvekod Danny02 11. 12. 2007 19:15

Tak jsem se díval i na nějaké ASUSY, ale nevim který by byl dobrý :(
Moje požadavky by byly procesor 2GHz pop. 1,9, 2GB RAM a GK X2300/2600, 15,4" 160 až 250GB HDD a může být i bez OS
Chtěl bych si tam zahrát, ale ne moc často nějakou tu hru:) Ale spíš to budu používat pro práci v Office

Jo a ještě bych chtěl k němu připojit GENIUSY Home Theater 5.1, takže by to chtělo nějakou zvukovku kolem 1000Kč :)
Danny02
Junior

Odeslat příspěvekod nosiris 11. 12. 2007 19:22

no zahřívání je vklidu... akorát to občas trochu hřeje v pravo dole ale neni to nejhrší
nosiris
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Danny02 11. 12. 2007 19:28

Tak to jo...libi se mi tento:
http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=50501

Jo a mevíte někdo, jak je to s NB od ACERU, slyšel jsem že jsou poruchové tak nevim no..? :roll:
Danny02
Junior

Odeslat příspěvekod PG 11. 12. 2007 19:47

Danny02 píše:Chtěl bych si tam zahrát, ale ne moc často nějakou tu hru:) u/quote]

To je úplne jedno či sa budeš hrať 2 hodiny denne alebo raz za týždeň (tej hre je to jedno musíš mať len hw ktorý ti ju zvádne). Definícia občas na hru je blbosť. Proste chceš aby ti to niečo zvládlo

Sorry za OT ale už my lezú tie pripomienky k 17 notebookom fakticky na nervy. Mám 17 a normálnu tašku a behám s ním denne 1-2 hodinu keď cestujem domov tak niekedy aj 4 hodiny. Ja neviem či ste všetci s cukrovej vaty ale normálny 190 cm chlap musí tie 4 kg uniesť ako nič. Čo sa miesta týka je to pár cm.

Čo sa týka acerov , všeobecne sa mi nepáči spracovanie , ale kamarát ktorý je predajcom hovorí že majú teraz skvelý servis že vraj (do 4 dní).

Ja mám skúsenosti so servisom od HP a FSC , skús si pozrieť FSC s tými parametrami a nečakaj že niečo kde chceš aby ti šlo crysis ti na baterku vydrží dlhšie ako 2 hodiny. Od FSC Xi a Xa série napríklad (Tie majú tri jacky tuším tiež , to k tej zvukovke)
ΠΓ
PG
Junior

Odeslat příspěvekod Danny02 11. 12. 2007 23:07

Ještě bych se chtěl zeptat co maš za NB? :)
Danny02
Junior

Odeslat příspěvekod PG 11. 12. 2007 23:09

Amilo Xa 1526
ΠΓ
PG
Junior

Odeslat příspěvekod Danny02 11. 12. 2007 23:12

hmm..to jo, tak tolik peněz zase nemám :)
Danny02
Junior

Odeslat příspěvekod Danny02 24. 9. 2008 17:57

Zdravím, tak škola mi začala a tak bych si chtěl pořídit nějakej ten notebook. Jelikož jsem chudý student, tak do toho můžu vložit max 12 000,-kč :-) Ja vim není to moc, ale něco na office, hudbu a filmy se určitě najde:-) Nechcu žadné EEE, protože mi tam chybí mechanika a klavesnice je na moje ruce docelá malá :-D Tak jsem se už tak díval a velmi mě zaujal HP 6735s freeDOS s cenou kolem 11 600,-kč No, ale jenže není nikde skladem a bude tak za cca 5 týdnů..no nevim či počkat nebo se poohlédnout po něčem jiném, ale nevim po čem. Proto bych vas chtěl poprosit o nějakou radu na NB..libí se mi taky asusy, ale vůbec nevim jaký:-( Díky moc
Danny02
Junior

Odeslat příspěvekod PG 24. 9. 2008 18:07

Jéj , ja tu len doplním ten môj čo som hore odporúčal nekupovať!!! (aj keď sa už nedá) ale odvtedy tám mám už tretiu matičnú a zas ide do opravy :D
ΠΓ
PG
Junior

Odeslat příspěvekod skype 24. 9. 2008 18:08

http://www.alza.cz/asus-f80l-ap019-d98142.htm je to 14" takže do školy lepší

http://www.alza.cz/benq-joybook-r56-d84858.htm 15" ale horší výdrž a je větší a težší no ale je hlavně o dost výkonější.

Teď si vyber...
Odeslat příspěvekod Danny02 24. 9. 2008 18:25

Hmm..ten ASUS nevypadá zle..vybavá docelá slušná..no, ale nevim benq..má něko s ním zkušenosti? :-)
Danny02
Junior

Odeslat příspěvekod Gruppe 24. 9. 2008 18:27

PG:
,,ale normálny 190 cm chlap musí tie 4 kg uniesť ako nič,,
, jojo, 4kg urcite, ale kdyz si ke svemu 2kG booku pripoctu vsechno ostatni co taham, mam z toho hned tak 6-8kilo :D cili to ze srazim 2Kg na book je HODNE. Book uz je vlastne jen takove nejmensi zlo do toho batohu :)
Jinak jsem ale taky necukrovej 192cm chlap :D ale to je OT :)

chuadak...pokud by se mel zabyvat Asusy a BenQy to uz bych ti penize radsi rovnou hodil do kanalu

Danny02:
byt tebou, jdu ROZHODNE do toho HP 6735s. Je to v tehle cene to nejlepsi co muzes koupit, staci prolezt dalsich par for, v lowendu nedoporucujem nic jineho :) OS je ale dulezita soucast, cili byt tebou dam si jeste jeden wknd brigady a dokoupim model s OS :)
kecáním se ještě nikdy nic neudělalo :)
Gruppe
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka