Bluetooth myš k laptopu

Diskuze o přenosných počítačích

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

FAQ sekce notebooky: viewtopic.php?f=907&t=1113128
Testy a srovnání procesorů a grafických čipů: viewtopic.php?f=907&t=1105643

Čtěte FAQ, jinak Vašemu tématu hrozí podmínečné uzamčení!

Odeslat příspěvekod WarCZ 1. 4. 2008 15:26

a ještě jedtli mužu všechny varovat tak pozor na dnešni super myšky s nekonečnym scrolem ( neslyšite cvakani ) je to fajn na prohliženi webu kdy nikdoho neotravujete "cvak,cvak,cvak" ale budete trpět při hraní her a hlavně střileček. mě se věčně stava že začnu měnit zbraně ale nikdy neodhadnu jestli je to už 2 nebo 3 v pořadí... a to taky pěnim ( po tom co se mi podaři kolmo zascrolovat )
https://zabovreska.webnode.cz/
Hodinky: Pebble Steel
Registrován od 19. 2. 2006
WarCZ
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Georgee88 1. 4. 2008 16:23

sirius1983 píše:přesně tak, yby se dalo kolečko smysluplně využít při naklápění, tak musí být hodně kvalitně zpracované, aby nedocházelo k "přehmatům"...k/quote]

Spíš záleží, jak si zvyklej myš držet. Já například na naklápění nedám dopustit. Kamarád si na něj taky nemohl zvyknout a je to právě držením myši.
Georgee88
Junior

Odeslat příspěvekod johnzee 3. 4. 2008 10:40

esteze revolutionky od logitechu maju prepinanie typu scrollovania:) a to kolecko je na nich spracovane dokonale, ziadne naklapanie omylom ani nic podobne.. len ta cena, mne vsak za to stoji:)
fs amilo pro v3205, cd2050@1.6GHz, 2.5GB ram, 250GB WD disk, broadcom b/g wifi a to vsetko bezi pod vista sp1/osX86 efi
johnzee
Kolemjdoucí

Předchozí stránka