Chladenie notebooku

Diskuze o přenosných počítačích

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

FAQ sekce notebooky: viewtopic.php?f=907&t=1113128
Testy a srovnání procesorů a grafických čipů: viewtopic.php?f=907&t=1105643

Čtěte FAQ, jinak Vašemu tématu hrozí podmínečné uzamčení!

Odeslat příspěvekod Lenovo-IBM 23. 4. 2008 11:10

No kazdopadne sis nemel porizovat ACERA. Vsichni tady na nej nadavame, zkusenosti uzivatelu jsou hrozne a lidi to porad berou. Ja tomu vazne nerozumim. Proc radsi nepriplatit nejakou tu tisicikorunu a mit uz dobre zarizeni, na ktere je spoleh.

Nicmene, reklamacka te nemine a musis se modlit, aby ti to vubec opravili. Bo servis ma ACER nejhorsi jaky znam.
Odmítáme současný stav. Odmítáme Průměrnost. Volíme vlastní cestu. Máme své poslání - Dát do rukou ještě více lidí, ještě dokonalejší výrobky, aby mohli dělat ještě úžasnější věci. Mít možnost si zvolit. My volíme Lenovo.

New World. New Thinking
Lenovo-IBM
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Davis9596 1. 5. 2008 18:05

Jastli jsi ho ani po tech 4 mesicich nevycistil(ventilator),tak se ani nedivim,ze se prehriva,ja mam taky acera a cistim ventilator asi jednou tydne
AMD Phenom II X4 965BE 3,4GHz, Kingston DDR3 RAM 2x2GB 1333MHz, zákl. deska Gigabyte GA-MA790FXT-UD5P, HDD Samsung SpinPoint F1 250GB, HDD Caviar Black 500GB, GPU AMD Radeon HD 7950 WF3, zdroj FORTRON BLACK POWER 650W.
Davis9596
Junior

Odeslat příspěvekod skvedo 1. 5. 2008 18:17

kde ho používáš, že čistíš 1 týdně, já jsem čistil po necelém půl roce a skoro nic tam nebylo
Mb:SE K550i + Navibe GB735 GPS
PMP: Cowon iAudio D2 4GB+16GB SDHC+Boxwave ClearTouch™ Anti-Glare + SENNHEISER MX 65 VC Street II
NB: Lenovo Tp SL410+ 19" LCD LG W1952TQ-PF; Kubuntu 11.04
skvedo
Junior

Odeslat příspěvekod Michal.Maniak 1. 5. 2008 18:21

Lenovo-IBM píše:No kazdopadne sis nemel porizovat ACERA. Vsichni tady na nej nadavame, zkusenosti uzivatelu jsou hrozne a lidi to porad berou. Ja tomu vazne nerozumim. Proc radsi nepriplatit nejakou tu tisicikorunu a mit uz dobre zarizeni, na ktere je spoleh.

Nicmene, reklamacka te nemine a musis se modlit, aby ti to vubec opravili. Bo servis ma ACER nejhorsi jaky znam.

S tím můžu (podle zkušeností mých známých) 100% souhlasit...
Jak já jsem rád za to svoje HP 6710b... HW bez problémů, funguje i v Linuxu.
Příště by chtělo vybírat dle hesla "nejsem tak bohatým, abych si kupoval levné věci".
Jinak doporučit lze pouze reklamaci.
Michal.Maniak
Junior

Odeslat příspěvekod delong 1. 5. 2008 22:23

travel mate od aceru neni zas tak zly. je to business rada u aceru takze by to s nim nemalo byt take hrozne. navyse som cital nejaku recenziu a celkom chvalili jeden model travel mate jak chladenie tak spracovanie a tak podobne. zalezi samozrejme na konkretnom modely a konkretnom kuse. a je to aj o stasti moze sa ti podarit jak acer dobry alebo zly tak aj hp, alebo dell dobry alebo zly, problem je mozno len ten servis ale do 2 rokov vymenit musia pokial si niekto sam nesposobi zavadu.
delong
Junior

Odeslat příspěvekod KOLEMJDOUCI 2. 5. 2008 10:08

KOLEMJDOUCI
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod KOLEMJDOUCI 2. 5. 2008 10:10

Tohle je jen jedna ze stovek reklamací na Acer. O chování operátorů ani nemluvím. Klidně zákazníkovi při hlášení reklamace položí telefon.

http://acersucks.wz.cz/
KOLEMJDOUCI
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod LivArt 2. 5. 2008 12:03

KOLEMJDOUCI píše:http://acersucks.wz.cz/

Tak tohle mně dostalo :-D . Ten člověk si stěžuje na počet reklamací, přitom už při třetí reklamaci měl nárok na vrácení peněz.
LivArt
Junior

Odeslat příspěvekod sirius1983 3. 5. 2008 08:03

3 reklamace se ovšem musí týkat stále stejného problému, jde-li o různé problémy musí být reklamace 4...
sirius1983
Pokročilý

Předchozí stránka