Acer Aspire 8920G - overview, postřehy a zkušenosti

Diskuze o přenosných počítačích

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Waklaf 25. 4. 2008 09:36

Díky za detailní vysvětlení. Na desktopu pracuji se třemi monitory a tak ve mě svitla naděje, že by to šlo i na notebooku. Ale v desktopu mam 2 grafické karty (ale je už 3 roky stary). Jinak fakt díky za Tvoji recenzi, pomohl jsi mi v rozhodování. Asi do toho notebooku půjdu,protože nepotřebuju počítač až tak přenášet, jako převážet. A má všechny vlastnosti desktopu. Máš ještě nějaké důvody, proč bys ho nekoupil? (kromě absence eSata, FireWire, modrého svícení snad všeho a zrcadlového povrchu displaye - s tím vším jsem se už smířil ;-) )?
Waklaf
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Krondor 25. 4. 2008 09:51

Doporučoval bych přikoupit http://www.acer.cz/public/page17.do?sp= ... nu92_49232 - SV.WNBAF.EE7 kvůli servisu. Maj to nově.
Krondor
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod CeCo 1. 5. 2008 17:34

Ja by som odporucal tento notas nekupit. Expert, ktory vymyslel to ovladanie multimedii by si zasluzil za trest ovladat VSETKO tym ovladanim... Vid video na http://www.techsupport.sk/clanok/117/to ... ticle.html - chudak uzivatel...

C
CeCo
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod sirius1983 2. 5. 2008 17:21

Já osobně nemám dotykový ovládání vůbec rád. A proto ho mám pro jistotu na XPS i Pavilionu, ach jo...
sirius1983
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eRiper 9. 5. 2008 20:23

Je k tomuto NB dodávana brašna? Popř. k 16" bratříčkovi?
eRiper
Junior

Odeslat příspěvekod sirius1983 9. 5. 2008 20:30

Rozhodně není a pravděpodobně ani acer žádnou brašnu, kterou bys mohl dokoupit na takový obří "notebook" nemá...
sirius1983
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod danoury 29. 6. 2008 11:39

Ahoj prosím o radu :-S .V pátek sem si ho (Aspire 8920G-934G50BN) koupil a pln nedočkavosti sem se naň vrhnul.Bohužel se mi doposud nepodařilo spustit TV.Když spustím Media Center a dám nastavit televizi,tak mi to napíše TELEVIZNÍ KARTA NEBYLA NALEZENA-TV signál nelze nakonfigurovat, protože nebyl nalezen tuner.Ve správci zařízení,pod řadiče zvuku,videa a her je AVerMedia A309 (MiniCard,DVB-T) - ve vlastnostech je toto zařízení pracuje správně.Konektor na anténu vypadá v pořádku a zkoušel sem to i s anténou dodávanou.Dál už fakt nevím :-S Už sem z toho na nervy :'( MOC PROSÍM O RADU.PŘEDEM DÍKY
danoury
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nevimsirady 17. 7. 2008 15:58

Zdravim. Prosim o radu.
Mam notebook doma tyden, ale stale se mi nepodari rozjet hry aniz by se mi trhali. Napr. Crysis mi udela optimalizaci vykonu na "vysoke" ja to radeji nastavim na stredni a v rozliseni 1920 na 1080 s 0x AA spustim hru a obraz se zacne trhat kazdou sekundu. Drivery grafiky mam nejnovejsi a DirectX10 taky nainstalovany. Zkusil jsem treba i Medal of Honor Airborne nebo Assassins Creed, ale proste obraz je trhany. Hry se trhaji i pri nikzem nastaveni grafiky. Napajeni mam nastavene na "vysoky vykon a baterii porad 100% jelikoz mam notebook porad napajeny ze site. Rekl bych ze to bude nejakym softwarem nebo necim takovym, ale nedokazu presne urcit cim nebo jakym. Pokud nekdo mel stejny problem nebo vi jak na to, napiste mi prosim sem nebo na icq 481 871 903. Mockrat dekuji
Nevimsirady
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Sattero 18. 7. 2008 23:52

Ono je to tím, že ta grafika co v něm je není nejvýkonnější. Stáhni si Fraps a testuj nejlepší nastavení u her. Dodám jen, že nativní rozlišení neutáhne tadle grafika u ničeho nového :)
Sattero
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nevimsirady 20. 7. 2008 19:19

Njn, tak to pak nevim proc kazdy e-shop i ten kde jsme to kupovali, pise: zvlada i nejnovejsi hry. Idioti. Hlavne ze kdyz dam v crysis optimalizovat system a nastavi se mi to na vysoke, tak to stezi de na nizke. je to proste shitka.
Nevimsirady
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Sattero 20. 7. 2008 22:31

Proto existují recenze a testy. Marketing ti nakecá i modré z nebe a pak si ho musíš ještě připlácet a 3x reklamovat :)
Sattero
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nevimsirady 20. 7. 2008 23:21

J proto se budu snazit nejak jim dokazat aby pristoupili na reklamaci. Pokud na ni pristoupi mam uz vybranou vlastni sestavu za 40000 s c2d e8500, 4gb ram ddr3, 2x gf 8800gt a zakladkou asus striker II nse a s tim crysis krasne na ultra vysoke detaily... ten notebook mam z mironetu, tak aspon ze to neni nejaky obchuek s 1 zakaznikem tydne...
prej mi at to vyjde ;)
a btw: recenzi sem si par precetl a psali ze hry umi i nejnovejsi a kdyz nenovejsi tak pocitam i crysis atd...
Nevimsirady
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Sattero 20. 7. 2008 23:26

No hele to svědčí o tvé blbosti, protože Notebook není koncipován na hry a je každému jasné, že musí za opravdu herní dělo (notebook) vykosit minimálně 2x tolik co za stejnou sestavu desktopu, spíš 3x větší a to nepočítám High-End desktopy, ale jen Mainstreamy. Já osobně rád hraji CoD4 a WoW, to jest vše z novějších (ještě se těším na SC2 a Mafii2), ale to je vše. Jelikož nemám desktop, moje minimum u nového NB při výběru bude 8600GT/HD3650. Vím, že si na tom zahraju mnohem líp než na stávajícím, ale neočekávám zázraky. I když popravdě začínám uvažovat nad čímkoli s Blu-Ray vypalovačkou :) No to je trochu OT. S reklamací a vrácením peněz nepočítej, pokud to není třeba do týdne nebo dvou, kdy člověk může odstoupit od smlouvy (možná je to měsíc, ale to netuším).
Sattero
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nevimsirady 21. 7. 2008 07:02

Ja ho mam ani ne tyden. Vim taky ze nb neni na hry. Nakonec stejne nechapu koupi tyhly srack... taky parim cod4, wowko ne, to je picoina podle me :D
proste fotrik chtel na jedoduchou praci notebook za par tisic a ja povidam ze by t chtelo aby mel slusnej hw, a nakonec vybral tenhle za 35k tak sem sem ptal jesli by mi 25 dal na stolni a on ze ne, taky protoze docela pekne zere atd. svymi argumenty me presvedcil aby to koupil no, ale proste byla to blbost. ale v demu na blue ray disku ke kompu je video co to umi a je tam nekolik zaberu z wowka. je fakt ze wowko je graficky pekne hnusna hra, ale proste na ty crysise apod. to neni. nakonec je fakt ze nam vzycky vyhoveli v mironetu vstric a maj tam trzbu od nas za 100 000+ a chcem u nich udelat nakup vyrobku za cenu notebooku, tak zas tak nevyhodne to pro ne neni a taky kdyz sme jim tam utrzilli tak s nama nemuzou vymetat ulice...
no dik za rady. mels pravdu no ale cekal sem ze to umi neco vic :D
Nevimsirady
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kevin a perry 21. 7. 2008 13:41

Když ho nemáš ani tejden a nakupoval si přes eshop, tak ho můžeš bez udání důvodu vrátit. Mironet mi tak už 2x vyhověl-do půl hodiny vrácené prachy za notebooky ;)
GA Z68MX-UD2H-B3|Core i5 2500K@4,2Ghz default Vcore(@5Ghz, 1,41vcore) +Noctua NH-C14|4GB DDR3 Corsair 1600Mhz VengeanceLP|nVidia GTX 560 Ti + GELID rev.2 ICY VISION | 2x OCZ Vertex2 60GB SSD :) |Enermax MODU II 82+ 625W|LIAN LI PC A04 black
kevin a perry
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků