Notebook na CAD do 20 000Kč

Diskuze o přenosných počítačích

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

FAQ sekce notebooky: viewtopic.php?f=907&t=1113128
Testy a srovnání procesorů a grafických čipů: viewtopic.php?f=907&t=1105643

Čtěte FAQ, jinak Vašemu tématu hrozí podmínečné uzamčení!

Odeslat příspěvekod khx_27 3. 5. 2008 01:43

2Gruppe: Mno ono realne neesistuje zadna recenze tohoto ntb ani na cizackych serverech, tak jsem doufal aspon v jmeno znacky, ze jejich zbozi bude kvalitni. Koupit si takoveho dobre naladenyho della uz bych potreboval rozbit cizi prasatko, ty ceny nejsou pro me v dohledne dobe mozne, chci za to dat jen max 30k ;)
khx_27
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Olimant 3. 5. 2008 01:45

no prave, on psal ze by to na cad nemel ;-) jinak bych ti proti ramce nrekl pul slova. Co se tyce cadu mas samozdrejme pravdu ;-)

khx_27: jak jsem psal vyse, zkus se mrknout na tohle: lenovo r61 na to se taky koukam
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Olimant
Junior

Odeslat příspěvekod Gruppe 3. 5. 2008 01:47

khx_27: http://www.dell.cz/promo

at mi nikdo nerika ze je dell drahy kdyz se dasehnat snad uz za 13K s OS a NBD zarukou...ale nechci se ted bavit o dellech.

Kdyz nekdo neco na neco potrebuje, ma to vzdy svou cenu a bez komproomisu nic podobnycho za 20K nesezene.

Recenze na to VAIO je i na CZ webu, nicmene pro me zcela nepochopitelna :/

Olimat: ASi blbe ctu, ale v popisu je Notebook na CAD do 20 000

PS: R61 by byla jeste lepsi volba-hlavne kvuli profi grafice, zel bohu za 20 ho nesezene. N200 taky neni spatna i kdyz vychazi spise z lowendu.
Naposledy upravil Gruppe dne 3. 5. 2008 01:51, celkově upraveno 1
kecáním se ještě nikdy nic neudělalo :)
Gruppe
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod khx_27 3. 5. 2008 01:50

Pardon, to ja jsem se jen vmisil do diskuze, bo jsem tam videl ten typ booku, tak jsem chtel zjistit nejaky info ;)
khx_27
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Gruppe 3. 5. 2008 01:52

khx_27: nedavej na pozlatko, jesli jsi par booku uz mel, tak vis ze to neni o nalestenem logu na viku (to je asi tak jedine misto kde bych to na tom VAIU tipoval na to magnesium :D).
Gruppe
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Olimant 3. 5. 2008 01:54

Gruppe co se tyce booku do 20k v popisku mas pravdu. Ja reaguju na dotaz khx_27, ktery chtel nejakej book do 30k a ne na cad... sme si malinko nerozumeli, ja o koze ty o voze :-D nevadi...
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Olimant
Junior

Odeslat příspěvekod Gruppe 3. 5. 2008 01:59

Olimat: mnooo do 30K uz je to na tu R61 ,) ale tam uz je toho na vyber poviceto :) Ale to tu ted neresme at se drzime tematu.

Do 20K to bude chudy pribuzny, do 30 uz neco pouzitelneho a do 40 uz se da vybirat neco dle tech pozadavku :)
Gruppe
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Bananik 3. 5. 2008 03:56

Do 30K je dobra volba aj D830 (3Y NBD uz v cene), pripadne uz spominana R61.
Bananik
Junior

Odeslat příspěvekod sirius1983 3. 5. 2008 08:58

Popřípadě ještě HP 6710b, sice plastová, ale hodně kvalitní. v této ceně bych si asi nic jiného nekoupil...
sirius1983
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Rendy 3. 5. 2008 15:21

Díky za tipy, bohužel cena je limitní a mít více prostředků, asi bych se ani zde neptal.. spíš jde o takovej kompromis a nejlepší poměr cena/výkon v tomhle rozpětí... docela se mi líbí ten Asus F3KA-AP012C2G
Jak si to poděláš, takový to máš..
Rendy
Junior

Odeslat příspěvekod sirius1983 3. 5. 2008 19:49

To je ale kvalitou úplně někde jinde, než ty modely, co ti zde byly doporučeny...
sirius1983
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Olimant 3. 5. 2008 19:52

sirius1983:
On chtel neco kolem 20k a pak khx_27 chtel neco do 30k a toho se pak vsichni chytli a nybizeli booky do 30k misto do 20k ;-)
Olimant
Junior

Odeslat příspěvekod Mikina 3. 5. 2008 20:11

sry za ot, ale musim:
2 Gruppe: americky pozlatko? :mrgreen: kup si apple a dosanes k tomu i Leose a na vistu si ani nevzpomenes 8-) profi grafika :roll:
žít a nechat žít
Mikina
Junior

Odeslat příspěvekod Gruppe 3. 5. 2008 23:31

Mikija. myslis ten apple mackoob jak na nem po roce zloutnou plasty? Ne, ten taky nechci :) Apropo, MAC neni US pozlatko? tak pak ho sem seslali fakt martani, spolecne s tim superpraktickym Air :)

Olimant: Lenovo N200 co jsem linknul je za necelych 20K ,)

Rendy: F3KA - vyborny pomer cena/vykon za sunt :) Vrele nedoporucim. Ja uz dokonce doufal ze to ASUS prestal vyrabet po tech peripetiich s timhle modelem.

NENI to jen o CENE a VYKONU - kor ne u notasku :) Ale na to prijdes az casem, prvni book vetsina lidi stejne zmrvi a hledi na MHz a GHz :)

Staci si o F3kach precist par for, napr tohle:
viewtopic.php?f=907&t=944171&st=0&sk=t&sd=a&start=2700
Gruppe
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Olimant 3. 5. 2008 23:43

no tak gruppe, ma jen 20k a potrebuje neco na cad, takze trochu solidnejsi hardware a to se vylucuje s kvalitnim provedeni ntb!
Olimant
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka