Po zapnutí NTB pouze černá obrazovka

Diskuze o přenosných počítačích

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

FAQ sekce notebooky: viewtopic.php?f=907&t=1113128
Testy a srovnání procesorů a grafických čipů: viewtopic.php?f=907&t=1105643

Čtěte FAQ, jinak Vašemu tématu hrozí podmínečné uzamčení!

Odeslat příspěvekod josé 14. 5. 2008 14:17

Dnes ráno jsem měl zapnutý notebook a normálně na něm pracoval. Poté jsem jej v kufru auta řádně uložený v brašně převezl a po cca 3 hodinách ho chtěl opět zapnout. Po stisknutí tlačítka se normálně rozsvítily kontrolky a zdálo se, že notebook naběhne. Nic se ovšem nedělo, zůstala pouze černá obrazovka. Zkoušel jsem notebook zapínat opakovaně, vyndal/zandal jsem baterii, harddisk, nic nepomohlo a situace je stále stejná. Toto se mi již stalo dříve, ovšem po chvíli notebook šel zapnout normálně. Nyní odmítá spolupráci. Věděl by někdo, o co jde a jak to vyřešit? Díky...

Pozn.: Jedná se o notebook Asus A3Fc
josé
Junior

Odeslat příspěvekod CeCo 14. 5. 2008 14:42

Vyber baterku a spusti len z prudu. Ak to nepomoze tak asi jedine reklamacia.
Btw, nebude to chyba displeja? Skus pozriet ci nevidis na displeji velmi matne obrazky ci texty...

C
CeCo
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod josé 14. 5. 2008 14:52

Pokud vyndám baterii, nic se nezmění. Displej špatný asi nebude. Notebook prostě vůbec nezačne bootovat, kromě rozsvícených kontrolek a slabého "hučení" vypadá, jako by byl vypnutý.
josé
Junior

Odeslat příspěvekod josé 14. 5. 2008 15:38

Tak nevím - najednou to zapnout šlo a už z něj píšu tento příspěvek. Divné.
josé
Junior

Odeslat příspěvekod c user 14. 5. 2008 16:32

mno mohlo sa stat ze sa uvolnila RAM v systeme. Ono sa to obcas stane pri otrasoch - preto sa mohlo stat ze ti system zase nabootoval. Tie blikania co si mal byvaju spravidlom chybovou hlaskou ktora hlasi nejaky problem.
E6600@2.93Ghz. 4096MB A-Data Vitesta 800Mhz, Asus Commando, MSI Geforce 8800GTX@ultra, 2x250Seagate SataII ES 250 Raid0. 1TB Hitachi Deskstar,1TB WD Caviar Black, 300GB IDE WD , Creative Fatal1ty, Chieftec bigtower, Thermaltake 750W
c user
Junior

Odeslat příspěvekod jerry321 14. 5. 2008 17:34

ja som mal taky isty problem. Odisla mi zakladna doska. Az na to, ze nb mi nabehol az po jej vymene.
Na svete su 10 typy ludi. Ti, ktori rozumeju dvojkovej sustave a ti, ktori nie.
jerry321
Junior